2737
2739
عنوان

خاطره ی اولین شب زندگی مشترک💍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2011372 بازدید | 1490 پست
الهی قربونت برم. ممنونم غزال مهربونم. الهی که همیشه تن سالم و دل شاد داشته باشی و به تمام آرزوهای قش ...

نه عزیزم اتفاقا خیلی کار خوبی کردی که گفتی. ممنونم ازت بابت دعاهای قشنگت. آره عزیزم خدا دعایی که در حق همدیگه میکنیم رو انگار بیشتر دوست داره و اجابت میکنه. انشالله تمام درد های دلت به زودی تبدیل به شیرینی و خوشی و هیجان عشق بشه. گل بودن و خانومی ات از طرف حرف زدنت مشخصه عزیزم، شک نکن جواب دل پاک و خوبی هاتو به زودی میبینی🌷🌷🌷🌷🌷

عزیزم من سنم کمتر از شماست ولی خیلی دلم میخواست ازدواج کنم و مشابه شما خواستگارم کم بود اونم که بود ...

تازه بیست روزه عقد کردی!!!! خسته نباشی  خوشبخت شی الهی  

خب کم کم روحی و جسمی بهم نزدیک میشین ترست میریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب منم چون نمیخواستم بکارتمو از دست بدم مدام خودمو سفت میکردم اما نه به این دلیل که شاید دردی داشته ...

اره از دردش میترسم چون گواهی بکارت دارم برام مهم نیس از دستش بدم ولی میترسم مثلا بعدش نتونم راه برم

2728

دوستان من مجردم و بسیـــــــــــــــار تنها، 

لطفا با دل پاکتون برام دعا کنید منم ازدواج کنم با اونی که میخوام و خوشبختــــــــــ بشم ، تاالانش که افتضاحه زندگیم :'(((((

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
2740
اره از دردش میترسم چون گواهی بکارت دارم برام مهم نیس از دستش بدم ولی میترسم مثلا بعدش نتونم راه برم

چرا نتونی راه بدی؟؟؟؟!!!! همش خرافاته اگه مراحلو خوب پیش برید و پیشنوازی خیلی خوب داشته باشین هیچی متوجه نمیشی

عزیزم اگه ترس بیخودی داشته باشی به درد من مبتلا میشی اونوقت برای درمان خودت باید کم کم وارد عمل شی و بکارتتو از بین ببری کاری که من کردم 

من هیچ شب زفافی نداشتم هیچ. آرزوش به دلم موند 

چرا نتونی راه بدی؟؟؟؟!!!! همش خرافاته اگه مراحلو خوب پیش برید و پیشنوازی خیلی ...

چقدر سخت!

فعلا که عقدم باید با همین افکار ادامه بدم تا عروسی 

ایشالا ترسم بریزه تا اون موقع

چقدر سخت! فعلا که عقدم باید با همین افکار ادامه بدم تا عروسی  ایشالا ترسم بریزه تا اون موقع

با ایشالا و ماشالا سر و ته قصیه رو هم نیار. بابد بفهمی بالاخره اختلاله یا یه ترس معمولی