2737
2734
عنوان

خاطره ی اولین شب زندگی مشترک💍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2011460 بازدید | 1490 پست
شوهرم اصلا اعصاب نداشت الانم میگ نمیدونم چرا عروسی اونطوری کردم

یعنی الان خوبه 

من که خیلی بدتر شده اصلا هم پشیمون نیس قبلا چکارا کرده 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏

[QUOTE=59634112]یعنی الان خوبه  من که خیلی بدتر شده اصلا هم پشیمون نیس قبلا چکارا کردخوبه زیاد بد نیس خودش ک میگ نمیدونم چرا اونروز ااون رفتارارو کردم تعجب کرده

گروه آبی تاعید ۱۰ کیلو کم میکنم وزن اولیه:۷۶ وزن هدف:۶۶ تاپیک بامداد خمار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش دعاکنید من و عشقمم که خیلی موانع سرراهمونه بهم برسیم😢😢میشه تواین ماه مبارک‌نفری یک امن یجیب بر ...

اخی ایشالا بهم برسین از ته دلم دعا کردم برات

گروه آبی تاعید ۱۰ کیلو کم میکنم وزن اولیه:۷۶ وزن هدف:۶۶ تاپیک بامداد خمار
2731
من همیشه به این موضوع فکر میکنم ولی در نهایت با خودم میگم ابن شخصیت منه دیدگاه منه چرا باید به خاطر ...

عزیزم منم زیادی صاف و صادقم. ربطی به عوض کردن شخصیت نداره

هنر و مهارتهای همسرداری هست و سیاست های مثبت. تمام مشاورها اعتقاد دارن زن باید توقع داشته باشه حتی یه وقتایی یه کوچولو بالاتر از وسع مالی همسر تا به تلاش بیوفته و زندگی رو خیلی راحت نگیره . مسئولیت پذیر بار میاد و از همه مهمتره متوجه میشه همسرش توقعاتی داره که باید براورده شه

وگرنه با عرض معذرت راحت طلب میشه

2740
خانومای متاهل راهنمایی کنید لدفا چجوری با شب اولش کنااااار بیایم من کلا استرس گرفتم الان😨😨😨😨😨 ...

بهترین کار اینه که با همسرتون و اگه امکانش نیست تنها برید پیش دکتر زنان و بهتون کرم و ژل معرفی مکنه واسه درد کمتر.حتی راهنمایی میکنه طریقه انجام کار رو 

ترو خدا برام دعا کنین گره کار شوهرم باز شه ماهم بریم سر خونه زندگیمون هر چن اوضاع مالی بابامم خوب ن ...

من حتما برات دعا میکنم چون درد خودمم هست. الان ۳ ساله عقدم و هنوزم خبری از عروسی نیست. تو هم خیلی برا من دعا کن

سلام خانومای خوب. امیدوارم همگی خوشبخت باشید و به آرزوهای دلتون برسید! توروخدا قدر زندگیتون رو بدونی ...

دوستان عزیزم‌خانومای خوشگل سایت! نمی دونید چقدر از داشتنتون خوشحالم که حرفامو خوندید و برام دعا کردید. اینجا خیلی خوبه. هرجای دیگه درددل می کردم شاید با تمسخر و تحقیر روبه رو می شدم! خدا رو شکر می کنم که منو با یه جمع خیلی خوب آشنا کرد. همتون رو دوس دارم و براتون بهترینها رو آرزو می کنم