2737
2734
عنوان

خاطره ی اولین شب زندگی مشترک💍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2011557 بازدید | 1490 پست
از نظر دستمال خونی و برگه سلامت و سخت گیری های این مدلی

بستگی داره طرف مقابلت چه جوری باشن ؟ازت بخوان یا نه.شما خودتون کرمانشاهی نیستین؟اگه کورد باشن که احتمالا بخوان.من ازم نخواستن ولی مامانم خودش بهشون گفت بریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما جشن توخونمون گرفتیم ، اتلیه که رفتیم دبه دراورد کفت عکاس زن نداریم شوهرمم گفت چون مرده حق دراوردن کت رو لباس عروسیو نداری ،دعوامون شد میگفتم مدل لباس مشخص نیست اخرسرم با کت و قیافه های داغون اخمو عکس کرفتیم، شب هم تا شام خوردن فامیل داماد پاشدن نراشتن جشن ادامه پیدا کنه تو راه باز دعوا کردیم که ما نرقصیدیم و ... یازده شب اونم تابستون!من و داماد تنها خونمون بودیم انقد سریع جشن تمام کردن ، بعد شوهرم نشست پای تماشای فوتبال جام اروپا ،منم رفتم دوش گرفتم همه ارایشها پاک شد تخت اومدم خوابیدم   ساعت چهارشب پاشدم دیدم خونه مون نیستم مامانم نیست شروع کردم گریه کردن شئهرم پاشد خیلی اوج احساسات نشون داد گفت اشکال نداره بخواب، همین!نازی نه بوسی ، منم بچه خوبی بودم خوابیدم خخخ

دعا کنین به ارزوهام برسم 
2731
فدا سرت عزیزم. انشالله خوشبخت باشی . دخترا همه ارزوی این چیزارو دارن خب ولی وقته نشه ،نمیشه ادم همش ...

هرچقدم بگذره برا آدم حسرت میشه. همه دخترا دوست دارن این روزا به بهترین نحو برگذار بشه. فردای عروسی مادرشوهرم سر یه چیز چرت با من حرف نمیزد

من آهتمگای رقصمم انتخاب کردم. فلشمم۲روز قبل دادم دی حی.

زد و دیجی نمیدونم چ مرگش شد یکی دیگه اومد بجاش

اهنگا منم پررررر 

ازین ساسی مانکن و اراجیف خاست بزاره برا رقصم. جیغم درومد.

گفت خب با لیلا برقص

چ دلنواز اومدم اما با ناز اومدم....

ولی قررر دادما

کلن خوش رقصم. همه مدلی هم میرقصم من. 

2738
بستگی داره طرف مقابلت چه جوری باشن ؟ازت بخوان یا نه.شما خودتون کرمانشاهی نیستین؟اگه کورد باشن که احت ...

نه من کورد نیستم.نامزدم کورد کرمانشاه هستن.نگین تو رو خداااااا😭😭😭

ما جشن توخونمون گرفتیم ، اتلیه که رفتیم دبه دراورد کفت عکاس زن نداریم شوهرمم گفت چون مرده حق دراوردن ...

وای خیلی باحال بود .اشکال نداره بخاب😄🤣🤣

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
خانوما بنظرتون پول زیاد خرج آتلیه و آرایشگاه و این طور چیزا کنیم خوبه واسع عروسیمون یا خیلی معمولی ب ...

عزیزم فقط فیلم برا ادم میمونه

روز و شب قصه ببافی که تورا میخواهد ..باز پیچیده ترین فکرخیالت باشد...توی تنهایی خود فکر مسکن باشی..قرص اعصاب فقط چاره حالت باشد.... 
خخخ میخواستم جوابشو بدم شانسی دیدم مرده شانس اوردم 😆😆

خیلی خودتونو مقید نکنین. مردی که میاد پستای همچین تاپیکی رو میخونه زیادم تو حساب مرد نیس!😆

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند...