2737
2739
عنوان

منظور از بيكيني در ليزر موي زايد چيه

| مشاهده متن کامل بحث + 49155 بازدید | 102 پست
درد نه...سوزش داره...من جلسه اخرمو سوزوندن...آخ اخ چشمت روز بد نبینه من ۵ ساعت کیسه یخ گزاشتم...بیست ...

ای وای پس از اینم ترسیدم 😑😑

مرسی گلم از وقتی که گذاشتی 

😘😘😘😍😍

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من الکساندریت بود دستگاهش...تازه میگفت سوزش نداره!!!زیر بعلمو زدم .اونم خیلی خوب بود درد نداشت.

قربونت برم مهربون جان مرسی بایت توضیحات کاملت

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2731
اینکارو بکنی ابروهات همش میریزه

ابروهام سایه زدم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
۶جلسه

شما انجام دادی؟

میگن ضرر داره راسته؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
خیر ضرری نداره.من چون اپیل میرفتم الان باید دو سه ماه شیو کنم بعد برم

چون همه جا انجام نمیدن

2738

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

راحتی نیست که این موها باید دربیان مواد اضافی بدن رو خارج میکنن بعدشم درست نیست

همش چررررته عزیزم اگ موهای زائد برابدن ضروریه چراااا پس بعضی از ادما اصصصلا موی زائدندارن؟؟؟؟مادربزرگم خالم دخترخاله هام دخترداییم زنداییم دوستام بعضیاشون ینی ی تااار ندارن.....اگ لازم بود برابدن خدابراهمه ادما یکسان میداد ن ک بعضی از نژادها اصصصلا ندارن.....

بچه ها کسی انجام داده؟من خسته شدم از روش های دیگه .دلم میخواد برم انجام بدم

بهت مشاوره بدم؟😁

منم لیزرمیخاستم برم انقدرررر که مو داشتم 

وکس مرواریدی گرفتم از اینستا، دوبار بیکینی رو وکس کردم خودم ،بار اول شدید درد داشت ،بار دوم عادی 

انقدررررر موها کم شد که نگو ، هم پوست نرم میشه هم موها کمتر از یک چهارم اول

2706