2733
2739
عنوان

فرنی بستنی و لگیمات ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 9925 بازدید | 159 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😛 وای ببخشید دیگه 

خیلی کارت درسته 😻

من اصن یه ژله ساده از دستم نمیاد 😐😑

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.
2731
خیلی کارت درسته 😻 من اصن یه ژله ساده از دستم نمیاد 😐😑

باور کن خیلی راحته سخت نگیر 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
به به 😍😍😍 چه زیبا 😍چه دلربا  دست گلت درد نکنه  ماریا جان مرسی که باحوصله وکامل توضی ...

ممنون از محبتت . روی چشمم 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2740
لیگمات میشه شکل دیگ پخت؟؟حالت دادن خمیر میگم

خمیرش یکم شله معمولا توی قیف میریزن ولی چون یکم مهارت میخواد من اینجوری درست کردم که برای همه راحت باشه .ولی نه در کل لگیمات فقط گرده حالا میشه ریز تر گرد کرد .اهان میشه توی شیره خرما ریخت بجای شهد 

متشکرم بابت دستور تهیه هایی ک میزارید واقعا ممنونم😍😍😍 همه چی خوشمزه و عالی😋😋😋😋😍

قربونت محبتت عزیز 

خمیرش یکم شله معمولا توی قیف میریزن ولی چون یکم مهارت میخواد من اینجوری درست کردم که برای همه راحت ب ...

تو این کاوچه دایی ها ی زنجان عین اینپ میفزگروشن خیلی خوشمزس مرسی عزیژم اژکی میخاستم بپزم

منوعشق درکنارهم   
تو این کاوچه دایی ها ی زنجان عین اینپ میفزگروشن خیلی خوشمزس مرسی عزیژم اژکی میخاستم بپزم

قربونت کاری نکردم 

2706