2752
2734
عنوان

حلقه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 4554 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واي من ارفاقاً هميشه بهترين طلا هامو ميندازم. خريدم كيفشو كنم خب

آخه یه بار گذاشته بودم رو اپن خورد زمین یه نگینش افتاد ولی خداروشکر پیداش کردم وگرنه واسه همون نگین ۲ سال پیش باید ۴۰۰ هزار میدادم میخریدم

دیگه زیاد نمیپوشم فقط واسه مراسمات حلقه رینگی اسپورته و تازه خودمو همسرم ستش رو خریدیم

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
آخه یه بار گذاشته بودم رو اپن خورد زمین یه نگینش افتاد ولی خداروشکر پیداش کردم وگرنه واسه همون نگین ...

آره دیگه تو خونه که همش آدم کار خونه انجام میده نمیشه بیرونم که اصلا خطرناکه انداختنش با وضع الان باید همون مهمونی استفاده کنی

مشاور نه ولی هیچ مشکلی نیست که خدا نتونه حل کنه تو این روزای پاک از خودش بخواه یه راهی جلوی پات بذار ...

اذر پارسال عقد کردم همون روز عقد زندگی مشترکم شروع شد یکی دوهفته طول نکشید فهمیدم شوهرم مریض اصاب و روانه با دارو کنترل میشه توهم میزنه شما جای من باشی چکار میکنی؟ 

آره دیگه تو خونه که همش آدم کار خونه انجام میده نمیشه بیرونم که اصلا خطرناکه انداختنش با وضع الان با ...

فك نكنم چيزيش بشه چون برليان مثه الماسه،الماس اينا خيلي سخت ميشن هيچيشون نميشه😑

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻
اذر پارسال عقد کردم همون روز عقد زندگی مشترکم شروع شد یکی دوهفته طول نکشید فهمیدم شوهرم مریض اصاب و ...

نمیدونم چی بگم عزیزم دوست خودم شرایطش مثه شماست من همون اوایل عقد بهش گفتم جدا شو ولی نشد. الان بچه داره ولی زندگیه سختی داره فقط میتونم بگم صبوری کن همین.

2706