2733
2734
عنوان

ماماناي پسر دار مياين

156 بازدید | 12 پست

پسرم تازه حلقه ختنش افتاده 

بعد اين نوكش بيرونه ولي ببخشيدا شومبولش فرو ميره داخل پوست نميدونم چجوري بگم منظورمو

حالا ميخوام ببينم پمادو ميخوام بزنم اون پوستشو بكشم عقب هردفه بزنم؟ يا دست نزنم ؟

دردش نميتد پوستشو بكشم عقب؟ يجوريه دلم نمياد دست بزنم

آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers

من با لیزر و بخیه بود خبر ندارم والله.

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من میدونم چی میگی پسرمم اینطور بود اصلا دست نزن یکم پماد بمال فقط. خودش به مرور شکل میگیره پسر من یک سال و نیمش هنوز همونجوری فرورفته هست خب طبیعیه کوچیکن هنوز

من حرف زدن باتورو دوست دارم موضوع اصلا مهم نیست!!!!!
2731
سلام من میدونم چی میگی پسرمم اینطور بود اصلا دست نزن یکم پماد بمال فقط. خودش به مرور شکل میگیره پسر ...

پس الان دست نزنم؟

ميترسم بچسبه به هم

آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers
نه نباید دست بزنی  بزار چند روزی بگذره الان دردش میگیره  بعد واسه شستنش باید اینکارو کنی

يني خودش مياد بيرون خوب ميشه؟

من پنج روز پیش با جراحی ختنه کردم اذیت شد حوصله نداشتم بمونم حلقه بیوفته و...

منكه انقد هي خوندم چجوري ختنه كنم اخر خل شدم ديگه همون حلقه كردم 

اخرم نفهميدم كدوم بهتره

منكه انقد هي خوندم چجوري ختنه كنم اخر خل شدم ديگه همون حلقه كردم  اخرم نفهميدم كدوم بهتره

منم شنیدم سنتی بهتره راضی شدم ولی طفلی خیلی گریه کرد تا دو روز هم درد داشت 

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
پس الان دست نزنم؟ ميترسم بچسبه به هم

میخوای ببر بهداشت اگه به دکتر دسترسی نداری. پسر من که خودش خوب شد موقع جیش از پوستش میاد بیرون

من حرف زدن باتورو دوست دارم موضوع اصلا مهم نیست!!!!!