2733
2739

سلام عزیزجونیا

من باردارم وزنم داره خیلی میره بالا افسردگی گرفتم از بدنم.

میخوام اگه داروی گیاهیی یا قرص لاغری خوب و بی عوارض و خوب ک جدی لاغر کنه زود بدنم به حالت اول برگرده بد زایمان معرفی کنه بهم؟

پیدا کردی ب منم بگوو

ایزی اسلیم 

تبلیغش میکنن تو اینستا 

💜جـــای 💀مـــردانِ سیــاســٺــ💀 ،، بنشــانــید 🌴درخـــٺــــ🌴،ٺــا هـــوا ٺازه شــود 😒  (کاربر قدیمم تغییر کاربری دادم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از زایمان وارد مرحله شیردهی میشی بازم اون قرصا ضرر دارن😞😞😞😞منم مثل تو درگیرشم فقط برعکس تو میخوام چاق شم تو بارداری لاغر شدم😞😞😞😞

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2731
بعد از زایمان وارد مرحله شیردهی میشی بازم اون قرصا ضرر دارن😞😞😞😞منم مثل تو درگیرشم فقط برعکس تو م ...

ای خدااااا من بدم میاد من بدن قبلیمو میخوام😭😭😭

خوشبحالت خوبه بابا هر مریضی از چاقی میاد لاغری خوبه😍

ببین من تو کارگاه تغذیه شرکت کردم اونجا هم دکتر گفت  رشتمم خیلی مرتبط تغذیه هست هیج قرص و دارویی برای لاغر شدن وجود نداره باید ورزش کنید و تغذیه مناسب کنار ورزش قرار بدید وگرنه چربی ها با این قرص و پودرهایی که با مبالغ بالا فروخته میشه نمیسوزن همش بازار گرمیه

ببین من تو کارگاه تغذیه شرکت کردم رشتمم خیلی مرتبط تغذیه هست هیج قرص و دارویی برای لاغر شدن وجود ندا ...

میخوام باشگاهم برم میگم علاوه بر باشگاه قرصم بخورم ک سر دو سه ماهه بکشم وزنمو پایین

میخوام باشگاهم برم میگم علاوه بر باشگاه قرصم بخورم ک سر دو سه ماهه بکشم وزنمو پایین

به جای قرص شامو سبک کنید صبحانه مفید بخورید میان وعده با مواد طبیعی رو جایگزین کنید غذای های چرب و پرکالری رو هم حذف کنید تو یک ماه تغییر زیادی تو خودتون میبینید 

2738

شیردهی با کمی رعایت کردن غذا لاغر مبکنه چیجور. غصه نخور  لاغر میشی من که تو سه ماهه اول 13 کیلو کم کردم موند چند کیلو اضافه وزن که اونم به مرور آب کردم 

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
ای خدااااا من بدم میاد من بدن قبلیمو میخوام😭😭😭 خوشبحالت خوبه بابا هر مریضی از چاقی میاد لاغری خو ...

ن بابا منم درگیرشم هیچ قرصی هم نمیتونم بخورم بخاطر شیردهی.هر روز میگم شیرخشک بدم و خودم قرص بخورم ولی باز دلم برای نی نی میسوزه و قیدشو میزنم.منم مث تو کلافه شدم بدن قبلیمو میخوام😥😥😥😥

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
ای خدااااا من بدم میاد من بدن قبلیمو میخوام😭😭😭 خوشبحالت خوبه بابا هر مریضی از چاقی میاد لاغری خو ...

ولی منم درگیرشم.باید 5کیلو چاق کنم بخاطر شیردهی هم اصلا نمیشه قرص بخورم