2733
2739

من دوماه قبل قند دادم قندم خوب بود..ولی دکتر گفت مرزه..

دوسه روز پیش برام نوشت گفت دوبار قندبده

من اینمدت یعالمه هندونه و نون خامه ای خوردم😐الان میترسم...

من عاشق شوهرمو نینیمم...

پیاده روی کن و خیلی پرهیز کن چاره دیگه ای نداره 

به من گفتن بامیه خورشتی رو خیس کن صبح ناشتا بخور میاره پایین اصلا تاثیری نداشت

ولی راه رفتن و پرهیز آورد پایین

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قند ناشتات بالا بوده یا دوساعته ؟؟؟

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
2731

شیرینی اصلا نخور برنج سیب زمینی ماکارانی کم بخور سالاد کاهو زیاد بخور پیاده روی 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2738

سلام منم قند ناشتام ۹۷ بود

چندتا نکته میگم حتما رعایت کن

اول اینکه صبح ناشتا ۲ ق غ روغن زیتون بخور

ظهر قبل از ناهار یه دونه کدو سبز خام بهمراه پوست بخور 

چای مکی هم دم کن بخور(من این یکیو نخوردم)

حتما قندت پایین میاد...

بعد از یه ماه قند ناشتای من به ۷۳ رسید

اصلا نگران نباش بخاطر هندوانه قطعا قندت بالاس منکه نميدونستم شب قبل از ازمايشم هندونه خوردم فرداش که ازمايش دادم قندم قبل ناشتا و بعد گلوکوز بالا رفته بود دکترم کلى تهديد و....

بعدش فرستادم پيش دکتر تغذيه و رژيم فلان و...

منم هيچ کدوم رو رعايت نکردم بجز هندونه چون دکتر تغذىه هم گفت هندونه ممنوع خيلى قندش بالاس , هيچ کار ديگه اى هم نکردم فقط هندونه کمتر خوردم سريع بعد که رفتم ازمايش قندم اومده بود 73

اصلا نگران نباش بخاطر هندوانه قطعا قندت بالاس منکه نميدونستم شب قبل از ازمايشم هندونه خوردم فرداش که ...

گفتن دوماه قبل لب مرز بوده

تازگیا رعایت نکردن هندونه و نون خامه ای و ...😐

2706