2733
2734
عنوان

هزینه میکرواینجکشن

2535 بازدید | 14 پست

سلام من عضوتازه واردهستم میخوام ماه اینده میکروانجام بدم لطفااوناییکه تازه میکروکردن بیان وبگن کجاوهزینه میکروشون چقدربوده ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شمال انجام دادم، بهمن ماه

شش ميليون فقط امپولام شد

البته يسري دارو ديگه هم بوده( خرده ريز قيمتاشون يادم نيست)

هزينه هرجلسه سونو + ويزيت = هشتاد دادم( چهار پنج باري سونو شدم)

نزديك پنج تومن تخمك كشي

يك و پونصد  براي انتقال( كه من هنوز انجام ندادم)

فريز هربسته جنين هم ٢٠٠-٢٥٠

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2731

براي من بدون انتقال، تا الان ١٤ ميليون هزينه شده

كسي كه وضعيت تخمدانش بهتر باشه، با دارو كمتر جواب ميگيره، هزينش هم كمتر در مياد

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2738
من براجنسیت میخوام کسی نیس،راهنماییم کنه؟

هییییییییی خدااااااااااا....اینا واسه تعیین جنسیت میخان...من فقط یدونه سالمشو میخام...

پارسال میکرو و زیفت رو با هم کردم.آخرای شهریور بود...حدودا 10 تومن تموم شد.دو تا جنین زیفت شدم و 3 تا هم میکرو...ولی متاسفانه منفی شدند.الان باز شروع کردم داروهامو.انشالله فردا انتقال جنین دارم.راستی من 7 تا فریز(جنین) داشتم.یعنی الانکه میخام انتقال بدم واس اوناهم پول فریز میگیرند؟؟؟؟هزینه فقط انتقال جنین چند میشه؟دیروز PRP کردم 600 هزار گرفتن.توی این اوضاع مملکت آخه خدااااااااااااااااااااا....چرا باید ماها اینقدر عذاب بکشیم...حالا پولش بجهنم...با اینهمه دارو و تزریق و حرف و حدیث... خدا اینبارو نا امیدم نکن.

خدایا...من و همسرم بی صبرانه منتظره هدیه آسمانی تو هستیم...آغوشمان را سبز و زندگیمان را با هدیه فرزند شادمان کن.آمین.
سلام شمال کجا انجام دادین؟ناباروری مریم؟ الان انتقال دادین نتیجه گرفتین؟

سلام عزيزم

من پيش دكتر پيوندي، كلينيك مادر ميرم

نه متاسفانه هنوز بدنم اماده انتقال نشده  

کدوم شهره هزینه انتقال چقدره ؟

عزيزم دكتر من اصلا تعيين جنسيت قبول نميكنن

پي جي دي فقط براي مشكلات ژنتيك انجام ميدن

2706