2733
2739
عنوان

من از اون سوپاااا میخوام..

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه تیکه خیلی کوچک مرغ را با پیاز نگینی خورد شده  ویه قاشق چایخوری روغن تفت بده زردچوبه هم کمی بزن بعد دو عدد هویج را نگینی خورد کن بریز داخلش  بزار بپزه بعدبا آب جوش بزار بپزه  وقتی که مرغ پخت درش بیار بزار سرد بشه  بعد ریش ریش کنش نصف پیمانه جوپرک  را بریز داخل قابلمه رب دو قاشق رب را هم با کمی روغن تفت بده خامیش گرفته شده بریز داخلش بزار جا بیفته در اخر سبزی واگه دلت خواست کمی رشته سوپ بهش اضافه کن اگه سودا رنگ نداشت رب را بیشترش کن بجای رب پوره گوجه فرنگی هم میتونی استفاده کنی اما مقدارش باید زیاد باشه و اینکه با مرغ وهویجت باید بذاری بپزه

آب مرغ  نصفش رو اضافه کن تا بجوش

تو یه ظرف دیگه دو سه  قاشق رب  سرخ کن و به سوپ اضافه کن

نهایتا رشته رو بریز  پنج دقیقه بعد نصف دیگه ی آب مرغ رو اضافه مت تا بجوشه 

آبلیمو و نمک و زرشک و جعفری هم یادت نره

Lilypie Maternity tickers
2738

خواهش میکنم عزیزم 

انشالله خوشت بیاد 

من زیاد درست کردم 

اشکنه ی مرغ هم  اگه بخوای عالی باشه 

باید مرغ رو  باپوستش هرچند موافق نیستم  بزاری بپزه چون با پوستش آبش خوشمزه تر میشه 

یه بار عیب نداره 

آبش رو  یه کم زیاد بریز

برا اون مقدار مواد تقریبا یک ونیم لیتر آب مرغ اختیاج داری

Lilypie Maternity tickers
نمیدونم چی بود! آخه اصلا آشپزیم خوب نیست. چون علاقه ندارم متنفرم از پختن غذا... ولی اون سوپه خیلی ...

من اشپزي خوبه اما همه چي بلد نيستم مثلا از سوپ چهار مدل سوپ بلدم 

كه يكيش رشته داره و خوشمزس 

اين دستور براي دو نفر

دوتا هويچ يه دونه سيب زميني يه دونه پياز يه تكه زنجبيل تازه و يه گوجه رو رنده كن بريز تو قابلمه 

به تكه سينه مرغ و نصف بسته كره 

نصف قاسق چاي خوري فلفل سياه و نمك و كمي زرد چوبه  و يه كم رب گوجه فرنگي  رو بهش أضافه كن اب كم بريز مثلا سه تا ليوان درشو بزار مرغش كه پخته  شد در بيار ريش ريش كن 

وقتي ديدي به قوام امد رشته سوپيتو خورد كن بريز توش يعني نيم ساعت قبل أرز خاموش كردن 

و اگه ترش دوست داري اب ليمو بهش أضافه كن 

خيلي سوپ خوشمزه أيه 

انشاللهً كه درست كني خوشت بياد