2733
2739
عنوان

گلودرد بعد استفراغ😢😢

15872 بازدید | 11 پست

دیشب  حالم به هم خورد با عرض معذرت 

بالا اوردم

از دیشب تا الان فک میکنم یه چیزی مثل گردو تو گلوم بالا پایین میشه اعصابمو خورد کرده نمیتونم چیزی بخورم

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

وای من هم اینجوری شدم. یا گلو ملتهب میشه بخاطر اسید یا واقعا یه تکه غذای بزرگ گیر کرده مثل سیب 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای من هم اینجوری شدم. یا گلو ملتهب میشه بخاطر اسید یا واقعا یه تکه غذای بزرگ گیر کرده مثل سیب 

خیلی حس بدیه. از خود بالا اوردن بدتره

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
2728
خیلی حس بدیه. از خود بالا اوردن بدتره

بله ممکنه اسید معده تون باعث التهاب گلو شده باشه. به نظرم اگه اذیت میکنه برو دکتر یا یه چیزی مثل 4 تخمه لعابی بخور. این لعاب گلوت رو تمیز میکنه 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

روتارین چیزی مثل ۴ تخمه هست،بسته بندی هست مثل تی بگ. برای آرام شدن و صاف شدن گلو و باز شدن صدا استفاده میشه،هم داروخانه داره و هم عطاری ولی اگر باردار هستید،حتماً با پزشک مشورت گنید قبل از مصرف که خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

من همینجوری بودم و همینجوری هستم 😭😭😭

یعنی تو اون هفته هم تهوع داری

وای خدا به دادمون برسه

من بارداری قبلیم اصلا نداشتم تهوع. فقط دو سه بار پیش اومد. ولی الان هر صبح و شب 

2738
یعنی تو اون هفته هم تهوع داری وای خدا به دادمون برسه من بارداری قبلیم اصلا نداشتم تهوع. فقط دو سه ...

اره متاسفانه ۳۱ هفته ام هنوز ویار دارم البته ب شدت قبل نیس

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘

سلام گلوی شما خوب شد؟من همچین مشکلی پیدا کردم خیلی حس بدی دارم .کاری باید بکنم؟نیازی ب دکتر نیست؟

سلام، منم بعد از تهوع گلودرد گرفتم شدیدا،تا موقعی که هیچ چیزی نخورم درد ندارم ولی به محض اینکه چیزی بخورم به شدت گلوم درد میگیره جوری که اصلا نمیتونم چیزی بخورم و به سختی و با درد زیاد قورت میدم،حالا چیکار کنم  ؟؟؟؟؟