2737
2734
عنوان

لابیاپلاستی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 50 پست
جسم توعه عزیزم هرجوری باشه قابل احترامه شما هم برای کار لیزر میری کسی حق نداره دقت کنه به بقیه قسمته ...

عزیزم یه سری چیزا واسه ادامه ی زندگی لازمه. من هیچ مشکلی نداشتم تا زایمان دومم. انقدر بعدش افتادگی داشتم که رابطم با همسرم سرد شده بود. شاید اسم جراحیش زیبایی باشه اما من خودم واسه بهبود رابطم این عملو کردم چون خودمو خیلی داشت اذیت میکرد. دکتر من ندا مقتدری بود ایشون اگر نیاز نداشته باشی یا فقط بخوای واسه نمایش و زیبایی عمل کنی اصلا اینکارو برات نمیکنه. مثل دکترای پولکی امروزی که تا بوی پول به مشامشون میخوره سریع هزارتا عیب و ایراد میذارن روت تا ببرنت زیر تیغ جراحی نیست.

لابیا چیه دیگه  منم دارم  چقد چیز دارم نمیدونستم  حالا باید چیکار کنم من

لبه های واژن دیگه اگه بزرگه عمل کنی خوب میشه من یه دکتر میشناسم خوب عمل می کنه دقیق نمی دونم آدرسش کجاست ولی اسمشو تو اینترنت بزنی دکتر تدین برات میاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خانمی که بعده زایمان لابیاهاش اونقدر بزرگ میشه که نمیتونه لباس زیر راحت بپوشه چه ایرادی داره که عمل کنه تا بهتر به اوضاعش همینجوری زایمان برای خییلیا سخت هست بعدش مشکلات اینجوری داشته باشی که دیگه وحشتناک تر میشه . منم عمل کردم پیش دکتر سمامی و راضیم 

من ساری زندگی میکنم یه مقاله در مورد لابیاپلاستی از دکتر الهام قلی پور خوندم خیلی عالی بود. گفتم بذارم اینجا شما هم استفاده کنید. http://drgholipour.com/لابیاپلاستی-در-ساری/

دکتر قلی پور تو ساری هستند دکتر فوق العاده خوبین هم قیمتشون مناسبه هم خیلی خوش برخورد هستند.

2731

من لابیاپلاستی انجام دادم اصلا عمل بعدی نیست هم جنبه درمانی داره هم جنبه زیبایی این عقاید پوسیدرو بذارید کنار توی زیمنه لابیاپلتاستی توی کاشان هم دکتر زهرا واحدپور به نظرم عالیه تعریفشو زیاد شنیدم 

عزیزم من خواهرم بعد از بارداریش می خواست لابیاپلاستی کنه گفتن حداقل 6 ماه باید از زایمان بگذره که سلامت کلی رو بدست بیاری بعدش پیش دکتر هدی حق نظر عمل کرد البته من خودمم پیشش عمل کردم خیلی راض  هستم. آدرسش میزارم: ساری، خیابان قارن، ساختمان کسری ، طبقه همکف