2733
2734
عنوان

کمک برای از شیر گرفتن پسرم

62 بازدید | 8 پست

سلام دوستان پسرم 2 سالشه شیر خودمو میخوره خیلی وابسته اس و خیلی هم لجبازه نتونستم شیر خوردنشو کم کنم علاقه به خوردن غذا نداره الان دیگه باید از شیر بگیرمش به نظرتون صبرزرد بگیرم؟نظر بدید لطفا چطوری از شیر بگیرمش کمتر اذیت بشیم چون فقط با شیر خوردن میخوابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه هفته ست از شیر گرفتم دختر مو 

اول باید صبور باشی و عصبانی نشی

من چسب برق زدم اول یه سینه مو و گفتم اوف

اصلا سمتش نیومد

صبح که بیدار شد بردمش پارک کلی بازی کرد و هروقت میگفت مه با یه چیزی سرگرمش کردم

خونه هم با اینکه اصلا غذا نمی خورد تنقلات میوه بستنی هرچی که فکزکني سرگرم کردمش تا شب

از اونيکي سینه که چسب نداشت موقع خواب دادم خوابید

یه وعده هم نصفه شب خورد دیگه صبح کلا تعطیل

چندین بار بيدار شد ولی من شیر گاو یا آب بهش میدادم 

بازی میکردم بغلش میکردم بیشتر تاب دوست داره

مخصوصا شب بهونه می گرفت رو تاب می خوابید ميبردمش رو تخت دوباره دوساعته دیگه بیدار میشد چون وقت شیر بود میدید نیست دوباره بیدار ميزاشتمش رو تاب تا خوابش ببره آب هم همیشه کنارش ميزاشتم

میگفت مه نه آب

دخترم خیلی خیلی خیلی وابسته به شیرم بود تا سینه تو دهنش نبود خوابش نميبرد

2731

پسر من 18 ماهش بود از شیر گرفتمش صبر زرد خریدم عین گل درست کردم زدم به سینم بعد روشو چسب زدم که اگه اصرار کرد باز کنم بدمزه باشه ولی تا چسبو دید قهر کردو نق نق کردو حواسشو پرت کردم کل روز هم یا بردمش بیرون یا باهاش بازی کردم. ولی شب چنان گریه هایی میکرد کل آپارتمانو گذاشت رو سرش همسایه ها همه فهمیدن. مامانم هی میگفت بده بهش نمیتونی از شیر بگیریش ولی من ندادم شب اول با نوشابه شیرین شده خوابید چون خیلی دوست داره صبح زود ساعت 6 اینا بیدار میشدو گریه... اصلا هم ساکت نمیشد. تا سه روز اینجوری بود بعدش دیگه از خواب پا میشد گریه نمیکرد ولی همچنان بهونه گیر بودو اذیت میکرد تا چند هفته بداخلاقن بعد تو این مدتم رو پام نمیخوابید فقط باباش باید دورش میدادو میخوابید ولی الان یک ماهی گذشته دیگه رو پام میخوابه خداروشکر. بداخلاقیشم خوب شده

پسرشمادیگه خوب متوجه میشه لازم نیس صبرزردبزنی اگه لج کنه بخوره یه اسهال میوفته من پسرم مثل بجه ی شماخیلی لجبازبودروزاکه هیچ شباهم تاصبح سینه تودهنش بود۱۶ماهش امروزتموم شددیگه داشتم ازبیخوابی واخلاق بدش دیوونه میشدم دوهقته پیش یه نوک سینموباخودکارقرمزکزدم وکلی چسب پانسمان زدوم روش به شکل ضربدر خلاصه چندباراومدگفت بده کفتم جیزشده دیدخبری ازشیرنیس غذاخورد.عامل اصلی بی اشتهایی بچتون اینه که ازوقتی که بایدبه غذابیوفته محکم پی خوردنشونگرفتی اونم دیدشیرهست نخورده .من از۶ماهگی غذای سفره دادم ازیه سالگیشم سعی کردم تامیتونم توروزغذابدم .تواین دوهفته پدرم دراومدولی خب خداروشکردیشب برای باراول تواین مدت از۱۱شب تا۸صبح خوابید بچه ی شماکه ماشالله دوسالشه

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑

تازه پسرم نه آبمیوه میخورد نه شیر گاو و.. هیچی فقط شیر خودم الان جوري شده که صبح بیدار میشه گریه میکنه که شیشه شیر یا آبمیوه بهش بدم قشنگم میخوره همشو. باید خیلی صبرت زیاد باشه پیش اونایی هم که نا امیدت میکننو میگن حالا یبار بده و... نباش چون عمرا بزارن کارتو انجام بدی اعصابتم خورد میکنن با حرفاشون.  تا چند روز بی خوابی داره و شبا پا میشه ولی الان تا صبح میخوابه خیلی پا شه یک بار

2740