2737
2734
عنوان

تشنج بر اثر تب

497 بازدید | 11 پست

سلام 

دختر 3 سالمه تشنج کرد بر اثر تب . الان دکتر مغز و اعصاب بردمش . گفت تا 7 سالگی باید همش تحت نظر باشه و براش دیازپام نوشته به صورت رکتال . کی تجربه اش را داره 

منم بچه بودم همون حدودای دو سه سالگی باقالی خوردم تب و تشنج کردم مادرم دیگه باقالی نخرید تا دانشگاه رفتم با بدبختی اجازه میداد باقالی گرم زمستونو بخرم اونم دو تا اجازه داشتم بخورم تا مدتها، دو سال پیشم با غذای محلیمون که طبعش سرد بود غش میکنم و تشنج ولی همین دو بار بوده الان ۲۷ سالمه، نگران نباش مواظبش باش ولی استرس نداشته باش ایشالا همون بوده تموم شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی از دوستان بچش اینجور شده 

سلام عزیزم دختر منم ۱ سالگی تشنج همراه با تب داشت وتا ۷ سالگی تحت نظر دکتر بود و فنوباربیتال هر روز میخورد و وقتی تب میکرد دیازپام هم میخورد و خدارو شکر ۷ سالگی نوار مغز گرفتن و دیدن تشنج دیگه تکرار نشده قرص و کم کم دوزشو اورد پایین دکتر تا کامل قطع کرد  و در ضمن اینم بگم بهت که خیالت راحت بشه تشنجی که از تب باشه زیاد خطر نداره تشنج بدون تب خطرناکه دختر من تحت نظر دکتر توسلی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان تو بیمارستان علی اصغر بود و دکتر خیلی خوبی هست

2738