2733
2739
عنوان

پرولاکتین بالا

1012 بازدید | 22 پست

سلام من تازه عضو شدم ،یه سوال داشتم اگه میشه جواب بدین دوستان، من تو سیکل انتقال جنینم یعنی دو روز دیگه انتقال جنین دارم ،ولی دو سه روزه وقتی نوک سینمو فشار میدم یه حالت شیری رنگ ترشح میشه پرولاکتینمم یه کم بالاس یعنی ۳۲خورده ای،نگرانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش اول پرولاکتینتو نرمال میکردی بعد .چون پرولاکتین بالا به گفته دکترم باعث سقط جنین میشه

دیگه دکترم گفت با دارو کنترل میشه چون زیاد نیست مقدار پرولاکتینم در حالت عادی باید ۲۳باشه ،بازم نمیدونم خیلی استرس دارم

دیگه دکترم گفت با دارو کنترل میشه چون زیاد نیست مقدار پرولاکتینم در حالت عادی باید ۲۳باشه ،بازم نمید ...

همینکه تست مثبت بشه باید دارو رو قط کنی منم بالا بود دمتر گفت به محض بارداری قط کنم 

التماس دعا
2738
نزدیک پنجاه بود چند ماه دارو مصرف کردم نرمال شد منم ترشح شیر داشتم 

خب برا من ۳۲.۴۳ و دکترمم دید بهم قرص کابرگولین داد ،اونوقت شما با همون حالت باردار شدین و مشکلی پیش نیومد ،قبل بارداری کاملا خوب شدین ؟؟

خب برا من ۳۲.۴۳ و دکترمم دید بهم قرص کابرگولین داد ،اونوقت شما با همون حالت باردار شدین و مشکلی پیش ...

نرمال شد یه ماه قبل اقدام دیگه قرص رو کذاشتم گنار چون خیلی به قلبم فشار میومد 

التماس دعا
2706