2737
2739

چی بود؟حالاحتماتوی خاستگاری نه ولی کلابعدازاینکه جواب مثبت دادین،اولین حرفی که بهتون زدچی بود؟

من خودم مجردم،کسی ام چیزی نگفته😛

واسم دعاکنیدک اتفاقای خوب واسم بیوفته☺☺☺

بهم گفت مبارک باشه😄😊

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما دو شهر متفاوت بودیم

بعد سه سال نامزدی و اینکه هیچ ارتباطی نداشتیم حتی با هم حرف هم‌نمیزدیم هر دو خجالتی بودیم با اینکه پسر خاله و دختر خاله بودیم

وقتی عقد کردیم باید اونا برمیگشتن تهران بهم گفت من دلم طاقت نمیاره تو چی؟؟😍😍😍😍

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
ما دو شهر متفاوت بودیم بعد سه سال نامزدی و اینکه هیچ ارتباطی نداشتیم حتی با هم حرف هم‌نمیزدیم هر دو ...

حالاطاقت اوردین یانه؟

واسم دعاکنیدک اتفاقای خوب واسم بیوفته☺☺☺

هیچی گریه کردیم تا مهمونا رفتن اخه فرداصبحش ساعت۸یه شهردیگه امتحان داشت دانشجو بود باید نصف شب راه میوفتاد میرفت تایک هفته هم برنمیگشت فقط گریه کردیم😭😭😭

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش
2706