2737
2739

بچه ها يه دارو خوب و عالي براي چاق شدن معرفي كنيد بدون بازگشت

من استرس فراوون دارم با كوچيكترين چيزي سري٤/٥ كيلو وزن كم ميكنم ٥٥ بودم شوهرم عيد عمل كرد رسيدم به٥٠ الانم٤٩

لباسام واسم شل شدن اعصابم خورده

تعداد رای : 0
نظرسنجی
٢٠
0
0%
٢٠
0
0%
بهيچكس اجازه نميدم من رو به اين باور برسونه كه روياي بي ارزشي دارم😌

منم اینجوریم😕

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرسییییی😊 

خوب حالا که همه نیز هم..چوکونیم؟؟

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
2738
درد و بلات بخوره تو سر من 😩😩والا من برعکس شمام حرص میخورم فقط دهنم باید کار کنه 😩بستنی و کباب زیا ...

عاشق بستي وكبابم خيلييي ميخورم

اشتهامم خيليي خوبه ها اما نميدونم چه مرگمه

درد و بلات بخوره تو سر من 😩😩والا من برعکس شمام حرص میخورم فقط دهنم باید کار کنه 😩بستنی و کباب زیا ...

دور از جونت عزيزم

میگن قرص اکوفان هم چاق میکنه کسی تا حالا خورده؟؟؟؟؟

نه بابا يه مكمله كه واس ريزش مو ميدن

من٥/٦ ماهي هست ب همراهش شامپوش استفاده ميكنم ك حال و روزم اينه

عاشق بستي وكبابم خيلييي ميخورم اشتهامم خيليي خوبه ها اما نميدونم چه مرگمه

چقد شبیه همیم😢😢😢

منم صب تا شب میخوردم قبلا دریغ از یه ذره چاق شدن همش برعکی لاغر میشدم بیماری خاصی هم ندارم تو ماه رمضونم برعکس از افطار تا سحر مدام میخورم..ولی هیچی😢😢😢

چقد شبیه همیم😢😢😢 منم صب تا شب میخوردم قبلا دریغ از یه ذره چاق شدن همش برعکی لاغر میشدم بیماری خا ...

عزيزي

اخه اگه خارج زندگي ميكردم با لباس لختي و تاپ شلوار و شورتك و نيمته اينا قشنگه اين هيكل

اما با مانتو و شلوار مث كسخلا ميشه ادم خدايي😂😂😂 بالا تنم خوبه

از پايين تنه سري لاغر ميشم

شكمم اصلا نميزنم چاق شم

😏رو مخمه اين اوضاع بخدا

نههه اینا چاقی مضر میاره خواهر 😤 

از جونش سیره .منم خیلی لاعر بودم وقتی شوهر کردم در اثر تغییر محیط زندگی از یک محیط شلوغ و پو استرس به یه مکان ارووووم چاق شدم 😆

پس تا میتونی بیعار باش و بیخیال .خیلی سخت نگیر . درضمن شیره ی انگور روزی یه لیوان شربت کن بخور .روزی یه موز و بیست تا پسته 

💜جـــای 💀مـــردانِ سیــاســٺــ💀 ،، بنشــانــید 🌴درخـــٺــــ🌴،ٺــا هـــوا ٺازه شــود 😒  (کاربر قدیمم تغییر کاربری دادم )