2733
2739
عنوان

خواهرشوهر حسووود

669 بازدید | 30 پست

سلام دوستان خواهر شوهرم بخاطر اينكه رابطه منو جاريم خوب بود يه اختلافي انداخت و با برادرشوهرم و جاريم دعوا كرد و از اونجايي كه مامان و باباش طرفدارشن اونارو از ميدون بدر كرد كه بيشتر بتونه شوهر منو بدوشه و بخوره الان بعده شش هف ماه قطع رابطه دوباره جاريم آشتي كرد و اومد ولي تو اين مدت با ما هم حرف نزدن حالا نميدونم چه رفتاري كنم كه هم خواهرشوهرم بسوزه هم جاريم فك نكنه ول معطل بودم كه اون با من حرف بزنه از طرفيم خانواده شوهرم بمن ميگن اون با تو مشكل داره و تو مراسم تو دعوا انداخت كه تلافي كنه موندم چيكار كنم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هيچ كارى نكن بى محلى به همه فاميل شوهر

نه  بى احتراميا ولى سنگين و رنگين بودن،تا چيزى از آدم نپرسيدن حرف نزدن ارج خودتو ميبره بالا عزيزم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

خدایا به حق این شبهای عزیز خودت جواب جنگ اندازهارو بده خواهرشوهر مادرشوهر منم توی اونا انقدر پشتم بدحرف زدن که خدافقط میدونه منتظرم تاخوده خدا جوابشونو بده خداجای حق نشسته

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم

نه زیاد باجاریت صمیمی باش نه خواهرشوهرجوری برخوردکن که انگارنه انگار برات مهم بوده اینجوری اونادیوونه میشن چون خودم کشیدم میفهمم ولی بهترین ضربه خوش برخوردی همراه بابی توجهی به کارایی که انجام میدن هست زیادهم کلام نشو وفاصلتو حفظ کن اوناباز صداشون درمیاد ولی خانومی توثابت میشه

وِل کن عزیزم، زندگیتو بکن...

درگیر آدمای کوته بین نشو و مثل بعضیا دنبال خاله زنک بازی نرو...

مثل یه خانوم باوقار و با سیاست باش، بهتر از اینه که بفکر سوزوندن دماغ  این و اون باشی.. بذار اونا مشغول باشن با خودشون و بچه بازیاشون.. نباید که شمام حتما مثل اونا رفتار کنی 😊

دوستانه گفتما خواهری، ناراحت نشی 😘

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
2706