2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
چقدر من خنگم

دور از جونت خانمی😘

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی یار۳ رو اگه داری بهش بده مهربونتره😉

گذاشتم واسش قبلش

😄😄

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
چی بود عنوانش؟  برای دیدن تاپیکات. برو بالای صفحه کنار پیام ها که عکسِ پاکت نامه داره. سمتِ چپ ...

خانومی تبادل نظرهایی ک شرکت کردیم رو میشه حذف کنیم یا نه؟؟ منظورم قسمتی ک دوستان لایک یا پاسخ میدن نیستش قسمت تبادل نظر 

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2728
خانومی تبادل نظرهایی ک شرکت کردیم رو میشه حذف کنیم یا نه؟؟ منظورم قسمتی ک دوستان لایک یا پاسخ میدن ن ...

متوجه شدم  زیرِ تبادل نظر هایی که ایجاد شده  نوشته تبادلایی که شرکت کردیم. ،مطمئن نیستم گلم ولی فکرنکنم بشه . فکرکنم اونم باید لینک بدیم نی نی یار حذف کنه . مثلِ تاپیکایی که میزنیم و پست هایی که میذاریمُ لینک میدیم

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲