2733
2734

من دانشجو هستم و یه مشکلی که دارم استرسی بودنمه حالا دیگه چون سال اخر دانشگاهم خیلی دیر شده اما بحث داره واسم خیلی جدی میشه فردا 7ونیم صبح من ارائه ی درس دارمو باید20 دقیقه صحبت کنم موضوعم بد نیست اما هنوز کامل بلد نشدم.من اخرین بار 3سال پیش رفتم ارائه دادم اونم از استرس یا نصفشو یادم رفت یا خندیدم.اینم بگم خارج از همچین شرایطی خیلی توی حرف زدن یا هرچی شاید بشه گفت پرویا بی پروا ام اما فردا هم صبح یه ارائه دارم هم ظهر هم4 شنبه ترو خدا هرچی راه حل هست برای فردا بهم بگید تو فکر خوردن قرصم فقط استرسمو بندازه بتونم خودمو کنترل کنم. اگه میشه اسم قرص بگید توی جند ساعت هیچ راه دیگه ای جواب نمیدهه    

ي دعا بخون 

خيلي جدي و محكم فكر كن الان مدير ي شركتي چيزي هستي براي زير دستات ك سواد انچناني ندارن توضيح ميدي 

اب هم بزار كنارت قبلشم جيش كن ك استرس بيشتر نياد سراغت

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا من بخوام کنفرانس بدم مث استادا قدم میزنم توضیح میدم😂

اونم بدون این ک چیزی دستم باشه

ولی بگما قبلا میخواستم کنفرانس بدم حالم بد میشد

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
ي دعا بخون  خيلي جدي و محكم فكر كن الان مدير ي شركتي چيزي هستي براي زير دستات ك سواد انچناني ن ...

ماه رمضونه اب نمیشه ببرم که در کنار اینا هیچ تجویزی نیست؟  

منم همينطوريم، از سر يه كلاس شروع شد و به همه جنبه هاي زندگيم درز پيدا كرد ☹️

قرص پروپانولول دو ساعت قبلش بخوريد ضربان قلب رو كم ميكنه خيلي خوبه

توو گوگل سرچ كنيد فايل ريلكسيشن خانم يار محمدي اينو روزي يبار يا اگه وقت داريد چند بار گوش بديد و ريلكس كنيد. دو هفته اي خيليييي به من كمك كرد

برام دعا کنید به رهایی و آرامش برسم… خیلی سختی کشیدم و انگار که تحت اسارتم… 
ماه رمضونه اب نمیشه ببرم که   در کنار اینا هیچ تجویزی نیست؟    

خخخ يادم نبود😂😂😂

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
منم همينطوريم، از سر يه كلاس شروع شد و به همه جنبه هاي زندگيم درز پيدا كرد ☹️ قرص پروپانولول دو ساع ...

اسم قرص رو اشتباه نوشتم، پروپرانولول صحيحه☺️

برام دعا کنید به رهایی و آرامش برسم… خیلی سختی کشیدم و انگار که تحت اسارتم… 
2706