2733
2739
عنوان

نگهداری حیوان خانگی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 28 پست
ممنونم.  آیا تأثیری در رفت و آمد بستگان به منزل شما در مقایسه با زمانی که نداشتید هم وجود داشت ...

من ندارم عزيزم

ولى همسرم ميگه اونايى كه ميومدن خونمون و خوششون نميومد يا ميترسيدن ما لوكى رو از اتاق بيرون نمياورديم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم.  آیا تأثیری در رفت و آمد بستگان به منزل شما در مقایسه با زمانی که نداشتید هم وجود داشت ...

بله اوایل داش الان همه اونا عاشق گربه هامن من هیچوقت وقتی مهمون اومد بیرونشون نکردم فقط وقتی بچه ای داشتن که میتونس به گربه هام اسیب برسونه

2728
من لاکپشت و سگ و قناری داشتم  الان یه پسر یکساله دارم فعلا چون ممکنه ندونسته به حیوانات آسیب ب ...

من دخترم تا کوچیک بود دور نگهشون میداشتم ولی الان که یه سال و نیمشه و از بدو تولدش گربه هامون بودن اصلااااا بهشون‌اسیب نمیزنه 

من عاشق حیواناتم ولی درطبیعت ومحیط خودشون،بنظرمن از لحاظ بهداشتی اصلا درست نیست توخونه باشن ،من توخونه ای که سگ وگربه رو مبلا وفرشا باشن نمیرم اگه ناچارا برم بیام خونه مستقیم میرم حموم ولباسامو میشورم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

من عاشق پرنده ام بلبل دارم توخونه دستیه جوجه بودکادواوردنش یه ماهیه گوشا خوارم دارم که بادستم بهش غذامیدم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
من عاشق پرنده ام بلبل دارم توخونه دستیه جوجه بودکادواوردنش یه ماهیه گوشا خوارم دارم که بادستم بهش غذ ...

منم بیشتر به پرنده ها و ماهی ها علاقمندم. تو خونه فایتر دارم...

2738

من عاشق حیواناتم بخاطر روح معصوم و بیگناهشون خودم هم گربه دارم که از یک ماهگیش پیش من بزرگ شده و خرداد میشه یک سالش.از خودم و مخارجم میزنم و بهش میرسم مثل بچه خودم از نظر تمیزی و بهداشت هم هیچ کس به اندازه من وسواسی و مرتب نبود به هرکی گفتم گربه آوردم باورش نمیشد من با این نظم و سختگیری گربه بیارم ولی واقعا دوستش دارم چون همه میدونیم که حیوانات در خیابان خوشبخت نیستند اینکار تنها کاری بود که میتونستم برای یکیشون بکنم و با اومدن تیله به زندگیم هزار برابر علاقه ام به گربه ها و سگها بیشتر شد هر ماه یک قسمت از حقوقم را بهشون هدیه میدم  خیلی ها وقتی فهمیدن گربه دارم دیگه خونه من نیامدند و اصلا برام مهم نیست .گربه اوردم چون مستقل تر از سگه و میتونه تنها بمونه توی خونه چون شاغلم نه صدا داره نه میترسه .

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

پت شاپ آنلاین باران پت فروشگاه غذا و لوازم حیوانات خانگی است و مرجعی برای بررسی، مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز برای نگهداری، آسایش و سلامت حیوانات خانگی دوست داشتنی و دلبندمان است.

*** با ارسال رایگان به سراسر کشور ***

غذای سگ، غذای گربه، انواع تشویقی سگ و گربه ، غذا و داروی تقویتی و مکملهای غذایی مخصوص سگ و گربه ، لوازم نگهداری گربه و سگ ، لوازم بهداشتی گربه و سگ 

سلام

من یه خواهر دارم که 24 سالشه، خودم 17 سالمه، خواهرم اخیرا یه گربه پرشین آورده خونمون تقریبا یه سالشه از موقعی هم که آورده اصلا زندگی نداریم، همش میپره اینور اونور، مواش انقدر میریزه که کل خونه و همه چیمون شده مو، بعد چون خونمون هم کوچیکه اصلا نمیتونیم زندگی کنیم، هر چی هم من و پدر مادرم میگیم اینو ببره اصلا حرف تو گوشش نمیره، به نظرتون من چیکار کنم که اینو ورداره ببره؟؟؟؟

خرید بچه گربه معمولی ارزان

خرید بچه گربه معمولی ارزان برحسب نژاد با هم متفاوت است بد نیست بدانید گربه‌هایی با نژادهای متفاوت در جاهای متفاوت، قیمتی متفاوت خواهند داشت.

خرید بچه گربه معمولی ارزان نسیت به گربه هایی با نژادهای شناخته شده‌تر از آنجائی‌که همیشه در بازار هواخواه دارند، همواره رو به افزایش است کمی مشکل است. بنابراین کسی که بودجه‌ای محدود دارد قادر به ابتیاع این نژادها نخواهد بود. بسیاری نژادهای دیگر هستند که به همان زیبایی و شیرینی گربه‌های گران می‌باشند اما با بهایی بسیار پایین‌تر قابل خریداری هستند و به این ترتبیب شما می توانید به خرید بچه گربه معمولی ارزان بپردازید.حتی این امکان را به شما می‌دهد تا دوتا بخرید. خرید بچه گربه معمولی ارزان در خدمت شما هستیم.

پانسیون گربه در شمال تهران

صمیمی ترین و ارزان ترین پانسیون گربه در شمال تهران

پانسیون گربه در شمال تهران و پانسیون گربه درسایمون کت انجام می گردد.

اگر یه زمانی نتونستید از کوچولوتون نگهداری کنید مثلاً بخاطر مسافرت یا ماموریت کاری، اسباب کشی و …مرکز خرید گربه و  پانسیون گربه در تهران سایمون کت در خدمت شماست.

قرار نیست گربه شما در زمان مسافرت در قفسی محصور بشه یا بهش بد بگذره،پیشی کوچولوی شما حق دویدن بازی کردن و آرامش رو داره.

شما هر روز میتونید از احوال گربتون با خبر بشید عکسهای کوچولوتون رو در اینستاگرام دنبال کنید و هر روز با ما در تماس باشید.