2737
2739
عنوان

اوج ناامیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 3936 بازدید | 81 پست
ایشاالله که خوشبخت باشین فکر میکردین اینجور شوهری نصیبتون بشه؟

راستش من همیشه تزم این بود که یا ازدواج نمیکنم اصلا یا با اونی که معیارهامو داره ازدواج میکنم،بااینکه خیلی زیاد تنهایی کشیدم ولی به هیچ وجه حاضر نبودم به هرکسی که میاد خواستگاریم جواب مثبت بدم

میدانم می آیی با یک هدیه از سمت خدا...دلم از معجزه هایت میلرزد...میتوانی نا ممکن را برایم ممکن کنی...ازتون عاجزانه خواهش میکنم برای سلامتی مادرم یک صلوات بفرستین.خدایا اون کسی که با التماس به دیگران میگه براش دعا کنن،از همه جا بریده،کم آورده و داغونه،به خودش امیدی نداره،خدا هیچ وقت این بنده هات و این چشمای مضطربشون رو نادیده نگیر،تنهاشون نذار،خدایا هیچ وقت نذار هیچکس فکر کنه مرگ براش گزینه بهتری هست تا زندگی...خدایا گوش میدی صدامو؟؟؟دوستان تیکر بارداریم نیست.خدایا شکرت که بالاخره صدای منو شنیدی و حاجت دلمو دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا میگن دختر تاسن ۲۵خواستگار داره؟

این حرفاالکیه بیا برات صدتا مثال بزنم ک بالای۲۵ ازدواج کردن وده تو مثال ک بالای ۳۰ سال

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

میاد خانمی میاد بالاخره میاد تا کی می خواد نیاد امیدوار باش ب رحمت خداوند جواب دعاتون ب وقتش عجله نکنین اندکی صبر سحر نزدیک است خداوند در قرآن فرمودند با صابران هستند 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2728
پس چرا میگن دختر تاسن ۲۵خواستگار داره؟

نظر هرکسی به افکارش ربط داره

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

خیلی ها بابت سنم و رد کردن خواستگارهام سرزنشم میکردن ،منم خیلی با حرفهاشون اذیت میشدم ولی باز به خودم میگفتم من قراره زندگی کنم،اون فرد قراره یه روز پدر بچه ام باشه،پس باید بهترین باشه

میدانم می آیی با یک هدیه از سمت خدا...دلم از معجزه هایت میلرزد...میتوانی نا ممکن را برایم ممکن کنی...ازتون عاجزانه خواهش میکنم برای سلامتی مادرم یک صلوات بفرستین.خدایا اون کسی که با التماس به دیگران میگه براش دعا کنن،از همه جا بریده،کم آورده و داغونه،به خودش امیدی نداره،خدا هیچ وقت این بنده هات و این چشمای مضطربشون رو نادیده نگیر،تنهاشون نذار،خدایا هیچ وقت نذار هیچکس فکر کنه مرگ براش گزینه بهتری هست تا زندگی...خدایا گوش میدی صدامو؟؟؟دوستان تیکر بارداریم نیست.خدایا شکرت که بالاخره صدای منو شنیدی و حاجت دلمو دادی
2738
ولی راست میگه صبر تا کی اخه!!!!!

تا هروقت ک بهترین زمان باشه بدون پشیمانی بدون تأسف من خودم مجردم و سنم هم از شما هم بیشتره ولی واقعا نزدیک  بود توی سن سی یک سالکی ی انتخاب اشتباه داشته باشم 

خاستگار چیه دیگه😕😕😕😕 خودت کسی و انتخاب کن نه اینکه بذاری بیان تورو بپسندن

بلد نیستم کسی رو انتخاب کنم اتفاقا همین دیروز به خواهرم میگفتم کاش میتونستم بایه ادم خوب دوست شم  

جز صبر هیچ راهی ندارم

راه دارین بیشتر دعا کنین بیشتر امیدوار باشین توی اجتماع بیشتر باشین  برای روحیتون خوبه