2733
2739
عنوان

یعنی خیانته ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 34 پست
نه بابا تل شوهرمو هک کردم واسه خانومرو که نمیتونم

حالا وسه چی کنکاش میکنی.به فر ض که بفهمی خیانت کر ده مگه جز داغون شدن خودت نتیجه دیگه ای داره

بی خیال بشو. اما از این بعد حسابی حواست رو جمع کن

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدخانومه مزاحم بوده خب شوهرت بلاکش کرده

آخه دقیقا وقتی من نبودم مزاحمش میشده چرا وقتی من هستم مزاحم نداره قبلنم نداشت

بچه ها🙌 میشه یه صلوات واسه خونه خریدنمون بفرستید ممنونم 🙏💚
ایشالا اگه خیانت کرده هم خودمو میکشم هم اونو بعضی وقتا میگم یعنی خیانت کرده بهم اون زنه رو بغل کرده ...

برا خودت وسواس فکری ایجاد نکن ،بنداز بیرون این افکارو

2728
ایشالا اگه خیانت کرده هم خودمو میکشم هم اونو بعضی وقتا میگم یعنی خیانت کرده بهم اون زنه رو بغل کرده ...

چرابه خودت ان قدرفشارمیاری؟

اروم باش شما که دیدی بلاک کرده بودنه مکالمه ای نه چیزی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اگ شوهرت بهترییییینم باشه باز اگ بگردی و تجسس کنی ی سوژه ای گیر میاد نزار حس کنه تحت کنترل و مراقبته اینجوری غرورواستقلالش زیر سوال میره افکار بدو دورکن ازخودت و اروم زندگی کن تا وقتی ک خدایی نکرده تغییری تو رفتارو رسیدگی و برخورد و محبت شوهرت ندیدی هیچ پیش داوری و قضاوتی نکن بیخود خودت با دست خودت زندگیتو بهم میریزی

همه مردا شیطنتای ریزشون و میکنن نباید کنجکاوی کنی اینجوری زندگیت بهم میریزه اگرم کرده یه شیطنت بوده ...

بیخود کردن شیطنت ریز ریز بکنن😐

شوهر خودتونم بود همینو میگفتین؟!

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
2740
وای خدایا اگه خیانت کرده باشه من چیکارکنم 

وا شاید اسمشو عوض کرده 

من اولای ازدواجم جووووگیر شده بودم ای دی تلگراممو زده بودم محسن😂

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦

وعه تا کجا پیش رفتی خواهر 

بنظرم به هرچی فکر کنی بیشتر جذبتت میشه 

حالا خودانی 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
همه مردا شیطنتای ریزشون و میکنن نباید کنجکاوی کنی اینجوری زندگیت بهم میریزه اگرم کرده یه شیطنت بوده ...

انصافا نه همه مردا😉👌 خدایی فاکتور بگیریم اجی

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2706