2410
2553
عنوان

یعنی خیانته ؟؟؟؟؟

486 بازدید | 34 پست

بچه ها قبل عید تو تله همسرم یه شماره بود به اسم غلامرضا همکارشونه بعد رفتم تو بلاک لیستش دیدم اسمش زیباعه آقا یه قیامتی کردم بیا وببین همسرم اولش گفت زن غلامرضاعه گفتم عه اون که چهل سالشه زنش همسن منه یعنی بعدگفت نه مزاحمم بود بهم زنگ میزد ولی هیچی نمیگفت قسمم خورد منم تلشو هک کردم بعداون چیزی ندیدم ازش یعنی بنظرتون خیانت کرده درضمن اونموقع که اون زنگ میزد من بخاطر زایمانم نبودم خونه کلا بعدش ببخشیدمش حالا میگم نکنه خیانت کرده ؟؟؟ 

بچه ها🙌 میشه یه صلوات واسه خونه خریدنمون بفرستید ممنونم 🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تل خانومه راهک کردی یاتل شوهرت را؟

تل خانومه رااگه هک کرده باشی جرم داره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2456
تل خانومه راهک کردی یاتل شوهرت را؟ تل خانومه رااگه هک کرده باشی جرم داره

نه بابا تل شوهرمو هک کردم واسه خانومرو که نمیتونم

2714
فکر نکنم اخه جرا تو بلاک لیست گذاشتش

شاید باهاش دوست بوده ترسیده من بفهمم گذاشته بلک لیست من ساده رفتارکردم اونموقع کاش میرفتم خونه بابام حساب کار دستش میومد

نه بابا تل شوهرمو هک کردم واسه خانومرو که نمیتونم

شایدخانومه مزاحم بوده خب شوهرت بلاکش کرده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
دلتو صاف کن ایشالله که چیزی نیست ،شیطونو از خودت دور کن

ایشالا اگه خیانت کرده هم خودمو میکشم هم اونو بعضی وقتا میگم یعنی خیانت کرده بهم اون زنه رو بغل کرده بوسش کرده وااااای دیونه مشم بخدا

بابا ول کن نصفه شبی

این افکار کار شیطونه 

بی خیال

تو که دیگه چیزی ندیدی

هیچ وقت دنبال چیزی نگردید ..........

با آرامش زندگیت رو کن تمام

به شوهرت شک نکن و دیگه خونه ات رو خالی نذار که فکرت آسوده باشه

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
2706