2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

غزال

افسونگر

ازدواج به سبک کنکوری

حصارتنهایی من

بانوی سرخ

برای من بخون برای من بمون

بامدادخمار

آقای مغرور خانم لجباز

اشرافی شیطون بلا

زیتون

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

باورم کن

قرار نبود

اگه گفتی من کیم

تمنا برای نفس کشیدن

یاسمین

دلواپس تو ام

همخونه

ترانه ات میشوم

مــن کــه اصــرار نــدارم تــو خــودت مــخــتـارے یــا بــمـان یــا کــه نــرو یــا نـــگـــهـــت مے دارم  

گناهکار

پشت حصار تنهایی

شکنجه گر من

بی شک سه تا از بههههههترین رمان ها هستن که ب هرکسی معرفی کردم اعتیاد پیدا کرد زودتر بخونه تمومشون کنه ینی عالین از همه نظر. دانلود کن بخون حتما عالیه

گناهکار پشت حصار تنهایی شکنجه گر من بی شک سه تا از بههههههترین رمان ها هستن که ب هرکسی معرفی کردم ...

عزیزم من رمان شکنجه گر رو نمیتونم دانلود کنم شما داریدش بفرستید برام؟