2737
2739

بچه ها به نظرتون اینایی که لحظه به لحظه زندگی شیک و لاکچریشون رو تو اینستا در معرض دید همگان قرار میدن چه هدفی رو دنبال میکنن.. اینا باعث نمیشه یه سریا حسرت بخورن و امید به زندگیشونو از دست بدن.  

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسب درامد میکنن خیلیاشون

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

شایدم یه سری امیدوار تر بشن به زندگی

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟

نه عزيزم

چون همه همهجور زندگي رو تو خيابون نميبينيم

دارندگي برازتدگي

پي طرف پول داره بنز نخره

ممكنه اونكه موتور داره حسرت بخوره

هيلي غير منطقي

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738

اگه واقعا خوشبخت باشی جار نمی‌زنی و همین ک همسرت بدونه دوسش داری کافیه لزومی نداره به همه دنیا ثابت کنی خوشبختی به نظر من اونایی ک بیش از اندازه تو اینستا میخوان نشون بدن همه جوره عالین یه جای کار شون میلنگه مگه میشه همه چی در حد عالی باشه!

2706