2733
2734
عنوان

خاطره زایمانتون و اتاق درد طبیعی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 10147 بازدید | 304 پست
دانلود کن...هست تو سایت نماشا 😍😍 خیلییی خوبه... من یه بار نگا کردم الانم برا بار دوم دارم نگا میک ...

اوهوم حتما میبینم😍😍

اسم فیلمایی که بازی کرده رو میدونی؟

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم خدا رو شکر که به سلامتی زایمان کردی، ایشالا خدا واسه هم نگهتون داره و چشم بد ازتون دور باشه، ت ...

ممنونم عزیزم

انشاءالله زایمان راحتی داشته باشه و اینکه تاپیک خاطرات زایمان رو حتما دنبال کن خیلی خوبه واسه ترست هم اینکه بعد از خوندن خاطرات دوستان میدونی که تو هر شرایطی چی کار باید کنی 

چه خوب که تجربه هاتون و گفتید 🌺🌺🌺 من به این نتیجه رسیدم سزارین بهتره ؛نمیتونم با بعضی از فاکتوره ...

از نظر منم سزارین بهتره ولی خب هر دوش سخته مامان من الان که چند سال از زایمانش گذشته بازم جای بی حسی تو کمرش خیلی بد درد میکنه و چون 2تا زایمانم تجربه کرده هم سز هم طبیعی میگه طبیعی با همه ی درداش از سز بهتره

چه خوب که تجربه هاتون و گفتید 🌺🌺🌺 من به این نتیجه رسیدم سزارین بهتره ؛نمیتونم با بعضی از فاکتوره ...

و اینکه منم مثل تو درد پری وحشتناکی داشتم خیلیییی بد مثل مار به خودم میپیچیدم و گفتن زایمان طبیعی داشته باشی بهتر میشی دکترمم همین حرفو زد 

تجربه من با یه زایمان فوق دردناک و یه زایمان عالی اینه اطلاعاتتونو بالا ببرین از ماه نهم پیاده روی و ...

خانم های نازنین .. پست ایشون رو اجرا کنین .. 

تکنیکهای  تنفس موقع زایمان به خود من که کمک کرد .. بهتر از هیچ کاری کردن بود . 

مادر شوهرم و خواهر شوهرهام رو دوست دارم  و براشون آرزوی شادی و سلامتی دارم 
ببخشيد خانوما  ميگم نميشه اون لحظات اخر مثلا بگيم ميخايم از رو تخت بيايم پاييم حالتي ك ميريم د ...

اون وضعیتی که شما می گی هم از نظر علمی یکی از روشهای زایمان طبیعیه.. ولی توی بیمارستان های ما تنها یک روش استفاده می شه .. مگر اینکه خصوصی باشه و قبلش دکتر و ماما هم با این وضعیت شما و موقعیت اتاق بیمارستان هماهنگ باشه .

من از زبون یه خانم مسن شنیدم که خیلی قدیم بعضی از ماماهای خونگی هم اینطوری از مادر می خواستن بچه رو دنیا بیاره و خودش هم یکی از بچه هاش رو نشسته دنیا آورده بود .

مادر شوهرم و خواهر شوهرهام رو دوست دارم  و براشون آرزوی شادی و سلامتی دارم 
عزیزم یه بار یه خانومه گفت اعتبار اون برگه بیمه تا یه هفته اس اره؟ گفت زاییدی زاییدی نزایدی باید دوب ...

اون و نمیدونم،شما موقع ترخیص میتونی نامه بیمتو ببری نصفه شبم زاییدی فرداش همسزت میتونه بره بگیره

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای