2733
2739
عنوان

کیاقرص سیتالوپراماستفاده میکنن روزای اول چطور بودن عصبی بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 113 پست
اخه من شنیدم واسه پانیک الپرازولام میخورن. به هر حال شش ماه بخور تا نتیجه بگیری.

الپروزام معتادی مییاره بیستر یک ماه خوب نیست مقرف شده 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته اول یک چهارم هفته دوم دو چهارم بچه ها قرص خوبی بنظرتون من الان هفته اولم چیزی ندیدم 

اره خیلی واسه من خوب بود

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
عزیزم بچه خدایی نکرده اسیب ندید اخه میگن تو سه ماه اول اصلا نمیشه دارو مصرف کنی 

یه چشمش افتادگیه پلک داره البته زیاد نیست ولی خب دقت کنی معلومه😞،چقدر التماس شوهرم کردم ک بذار سقط کنم اما نذاشت

دوستت دارم هایت را بگو تو اگر نیاز به گفتن نداری من سخت محتاج شنیدنم
2731
الپروزام معتادی مییاره بیستر یک ماه خوب نیست مقرف شده 

ن بابا اتفاقا من الپرازولامو راحت گذاشتم کنار،ولی سیتالوپرام و نمیتونم

من خیلی دارم زجر میکشم از افسردگی. هر کاری میکنم. باشگاه. رقص. ورزش. شادی همش برام مقطعیه. و دوباره ...

میفهمم،لامصب از هر دردی بدتره چون روح آدم درگیره

2740
نورتپتیلین خیلی قرص بدیه. خیلی. چاقم کرد خام بر سرش.  منم درگیر افسردگیم و خوب نمیشم😕😢

یکی از دوستام لگزوپرام با کلونزپام میخوره میگه خیلی خوب 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

فقط خواهشا هر وقت نخواستین مصرف کنید سر خود سیتالوپرام رو قطع نکنید 

و با دکتر مشورت کنید

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
حملات پانیک چیه ؟  

ی جور ترس و وحشت شدید یهو فک میکنی ک الان داری میمیری نفست بند میاد،تپش قلبی میگیری ک انگار داری سکته میکنی بدنت گر میگیره ،خیلی سخته خیلی😢

2706