2752
2734
عنوان

درمان نازایی

268 بازدید | 14 پست

کسی در مورد داروی شیر مریم که یه پودر سفیدرنگه و از مکه میارن اطلاعی داره؟؟؟؟چطوری شیافش رو درست میکنند یعنی با چه چیزی مخلوطش میکنند؟؟؟لطفا سریع جواب بدید ضروریه ممنون

به چه چیزای ندیدهو نشنیده😯

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼

اولین باره شنیدم اطلاع ندارم  

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به چه چیزای ندیدهو نشنیده😯

عزیزم الان دوقلو داری ؟ امضا گیجم  کرد😦

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

من واسه درمان نازایی رفتم پیش دکتر بهناز عطار شاکری خداروشکر نتیجه گرفتم. دکتر واقعا خوبیه آدرس مطبش اینه میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه الله، پلاک ۱۹۳ 

02188032396  - 02188030310

من برای کارهای زایمانم و دوره بارداری تحت نظر دکتر بهناز عطار شاکری بودم خیلی دکتر خوب و با تجربه هستند و من واقعا ازش راضی بودم سایتش رو میزارم اگر خواستی بهش مراجعه کنم چون متخصص نازایی هم هست http://www.dr-atarshakeri.ir/

بابا اینا چیه دیگه همش ضرر داره برای نازایی باید بری دکتر زنان من دکتر اعظم مهدوی میشناسم خیلی ام دکتر خوبیه همسایه ما پیش دکتر مهدوی رفت بعد از 14 سال بچه دار شد

سوالاتت رو از دکتر زنان مستقیما بپرس چون این داروها برای درمان نازایی خطرناکه بخوای خودسرانه مصرف کنی

دکتر لیلا سلطانی تو سایتشون هم جواب سوالاتت رو میدن کامنت بذار یا زنگ بزن یا میتونی مشاوره آنلاین بگیری خیلی دکتر خوبی هستن

021-44035436

https://drsoltani.com/

بین خلاصه بهت بگم جای خوب درمان نازایی رو انجام بدی حتما نتیجه می گیری. اما بری جای به درد نخور، میگن ذخیره تخمکتون پایینه نمیشه! من خودم میگفتن مشکلم خیلی حاده دکتر شیرین شمس درمانم کردن، الان باردارم

نکنید این کارارو معلوم نیست چه عوارضی داره

برو پیش یک متخصص زنان که بتونه در زمینه نازایی کمکت کنه. الان روش های مختلفی هست که خیلی موثره

مثلا یکیش درمان ناباروری با آی یو آی... آی وی اف

اگر هم متخصص زنان خوب تهران خواستی برو پیش دکتر رویا شهریاری پور... کارش عاااالیه

سلام . من خواهرم برای درمان نازایی پیش خانم دکتر پرستو سهیل رفت. بعد یکسال باردار شد و از همچی راضی بود. واقعا عالی هستن در این حرفه دستشون درد نکنه. اسمشونو سرچ کنی داخل گوگل برات میاره. 

2706