2737
2734

از همین امروز تا پایان بارداریتون شکم خودتونو با روغن زیتون چرب کنید تا ترک نخوره و از شکل و قیافه نیفته😊

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اوره.. چون چربش نکردم

ربطی نداره گلم بیشتر به نوع پوست برمیگرده. بیخودی خودتو سرزنش نکن دوست من روزی سه بار شکمش رو‌چرب میکرد ولی ترک خورد.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
ربطی نداره گلم بیشتر به نوع پوست برمیگرده. بیخودی خودتو سرزنش نکن دوست من روزی سه بار شکمش رو‌چرب می ...

ولی بی تاثیرم نیست. چون دکتر ک میرم بعضی از خانومای باردار اصلا ترک ندارن و میگن با روغن زیتون چرب میکردن. البته حرف شما هم درسته

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
2738
ولی بی تاثیرم نیست. چون دکتر ک میرم بعضی از خانومای باردار اصلا ترک ندارن و میگن با روغن زیتون چرب م ...

آره خب شاید اون دوستم اگه چرب نمیکرد صد برابر این ترک میخورد ولی واقعا جنس پوست هم مهمه من الان رو با سنم ترک دارم ی خرده از بس هی بزرگ میشه انگار من تو کل عکرم فقط از باس ن رشد کردم. اینقد بدم میاد ازشون 

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

اصلا ربطی نداره من انواع و اقسام کرمای خارجی و روغن زیتون رو از اخر سه ماه هرشب میزدم اخرشم پرترک شد 

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍