2737
2734
عنوان

سقط درشانزده هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی؟ولی عمه م یبار با قرص چهارماهو سقط کرد

چهار ماهه سقط میشه اما دیگه شونزده هفته خیلی بزرگه اون چهارماهه هم با قرص مثلا زایمان باید درد بکشی و بدتر از زایمان چون جفت کنده میشه و بچه مرده رو باید دنیا بیاریش تا خودش بیفته کیسشو جفتش در بیاد جونت در میره ممکنه کارت به بیمارستانم بکشه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
میری بهت قرص فشار میدن درد زایمان میگیری بعدش طبیعی دفع میکنی اگه کامل تخلیه نشد کورتاژت میکنن.

مشکل اینه ک سخت ب خونریزی میفتم،یبار دیگه م سقط داشتم دکتره خودش دست برد داخل ب زور ترکوند 

2728
چهار ماهه سقط میشه اما دیگه شونزده هفته خیلی بزرگه اون چهارماهه هم با قرص مثلا زایمان باید درد بکشی ...

خب من هنوز چها ماه کاملم نشده ک مجوز پزشک قانونی دادن

2740
من یه بیست هفته سقط کردم مث زایمان طبیعی بود با دارو نمیشه بزار با سرم و امپول خودشون دست به کار میش ...

خیلی درد داره،کاش قبلش ب خونریزی بیفتم ک کمتراذیت بشم شنبه میرم

خیلی درد داره،کاش قبلش ب خونریزی بیفتم ک کمتراذیت بشم شنبه میرم

درد پریودی یه ذره بیشتر من جفتم نیومد که جفتم کوزتاژ کردم وگرنه بچه رو احتمالا طبیعی بیارن بیرون

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
مشکل اینه ک سخت ب خونریزی میفتم،یبار دیگه م سقط داشتم دکتره خودش دست برد داخل ب زور ترکوند 

تهش اینه خودشون کیسه آبتو پاره میکنن. ولی زعفرون زیادم برات خوب نیستا بعد سقط اذیت میشی از خونریزی زیاد.