2733
2734
عنوان

فرزندخوندگي

440 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها من امروز عضو ني ني سايت شدم تا كسايي رو داشته باشم واس درد ودل

٧ ساله ازدواج كردم وتموم راه هارو رفتيم اما نتيجه نداد تو فكر اينم دنبال كاراي فرزندخوندگي برم خيلي دوس دارم 

بهيچكس اجازه نميدم من رو به اين باور برسونه كه روياي بي ارزشي دارم😌

۷ سال زوده واسه نا امید شدن 

البته فرزندخوندگی جای خودشو داره ...میتونی حتما بگیر

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕

خیلی هم خوبه 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه جالب همین الان میخواستم همچین تاپیکی بزنم

یکی از شرایطش حتما نابارور بودنه؟

تو نت اینو نوشته بود:

یکی از شرایط داشتن فرزندخوانده این است که از زندگی مشترک زوج‌های متقاضی فرزندخواندگی باید حداقل 5 سال گذشته باشد مشروط به اینکه حداقل یکی از آنها بیش از ۳۰ سال سن داشته باشد و باید با یکدیگر تقاضا بدهند، به دلایل پزشکی بچه‌دار نشوند و سابقه کیفری و سوء پیشینه هم نداشته باشند. 

کسی میدونه؟؟؟

رحم اجاره ای و جنین اهدایی هم میتونی امتحان کنی

البته فرزند خوندگی هم خیلی حس قشنگیه😍

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ديدم كسي رو اورده بعد بيست سال با يه داد بيداد بچه ازش زده شدن هيچ مادر پدري در حقش نميكنن سر وظيفه نگه ميدارنش و به بچه هاي خواهر برادرش بيشتر علاقه داره تا اون😓

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!