2733
2734
سلام دوستان
دکتر من تو بیمارستان اقبال زایمان میکنه کسی اونجا زایمان کرده؟
راضی بوده؟
خالق من "بهشتی " دارد .نزدیک.زیبا و بزرگ و "دوزخی" دارد به گمانم کوچک و بعید...ودر پی دلیلیست که ببخشد ما را..گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری...شاید امروز آن روز بی دلیل باشد...!
من پارسال اونجا زایمان کردم .بد نبود اما عالی هم نبود.پرستار شیفت شبش خیلی خیلی بد اخلاق بود و با دعوا منو برای بار اول بلند کرد.در حالی که همکارام که مثلا بیمارستان مهراد زایمان کرده بودن وقتی تعریف می کنن که چطوری با خوشرویی پرستار شب بلندشون کرده غصه می خورم که چرا رفتم اقبال.تازه اتاقش خیلی شلوغ بود حدود 10 نفر توی یک اتاق بزرگ خوابیده بودیم.در حالی که من می خواستم اتاقم خصوصی باشه اما ازم نپرسیدن که دوست داری اتاقت خصوصی باشه یا نه و وقتی خواستم اتاقم عوض بشه گفتن نمیشه.خلاصه زیاد خوب نیست جای پارک هم ندارعه و برای همراهات مشکل پیش میاد.اما خوب قیمتش با توجه به بقیه بیمارستانها کمه.
من پارسال اونجا زایمان کردم .بد نبود اما عالی هم نبود.پرستار شیفت شبش خیلی خیلی بد اخلاق بود و با دعوا منو برای بار اول بلند کرد.در حالی که همکارام که مثلا بیمارستان مهراد زایمان کرده بودن وقتی تعریف می کنن که چطوری با خوشرویی پرستار شب بلندشون کرده غصه می خورم که چرا رفتم اقبال.تازه اتاقش خیلی شلوغ بود حدود 10 نفر توی یک اتاق بزرگ خوابیده بودیم.در حالی که من می خواستم اتاقم خصوصی باشه اما ازم نپرسیدن که دوست داری اتاقت خصوصی باشه یا نه و وقتی خواستم اتاقم عوض بشه گفتن نمیشه.خلاصه زیاد خوب نیست جای پارک هم ندارعه و برای همراهات مشکل پیش میاد.اما خوب قیمتش با توجه به بقیه بیمارستانها کمه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید