2733
2734

دیشب یه سر رفتم خونه جاریم عیادت شوهرش نمیدونم چه بلایی سر پسرم آوردن ک از دیشب دستش و تکون نمیده ب مادرم ۱۰بار زنگ زدم بیاد ببینه چیشده ولی ج نداد

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

وااا یعنی جاری چیکارمیتونه بکنه با بچه ات؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه ۳ تا بچه داره اونارو گفتم...

بچه ها اگر کاری کرده بودن پسرتون جیغی گریه ایی شکایتی میکرد شاید موقع بازی خورد به در و دیوار یا زمین .چرا انقدر فکرتون به چیزهای منفی و بدبینی میره ! با فرزند هم کینه !!!! تو رو خدا یکم ذهنتون و سفید کنید بچه ان دیگه 

بچه ها اگر کاری کرده بودن پسرتون جیغی گریه ایی شکایتی میکرد شاید موقع بازی خورد به در و دیوار یا زمی ...

موضوع تاپیک خودمو مادرم بود نه بچه خودم و جاریم....اومد دستش لای بغلش و دیگه از بغلم تکون نخورد آخه بچه ها داشتن بازی میکردن اون یکی اتاق

اولا که ببرش دکتر ثانیا بچه دستش چیزی شده باشه جیغ میزنه و گریه میکنه مگه الکیه؟ بعدم جاری بیچاره دس ...

بابا منظورم بچه هاش بود عزیزم

2706