2733
2734

سلام دوستان

پوشک پمپرز میخوام اگه وزن تولد نی نی حدود ۳ کیلو باشه چند بسته سایز ۱ و چند تا سایز دو بخرم؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
به نظرم سایز یک یکی دو بیشتر

دو چند بسته ؟ الان همسرم زنگ زده میخواد بخره... سایز دو تا چند ماه میتونه استفاده کنه؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه فکر میکنم فعلا یه تا سایز یک بگیر همین 

دارو خانه ها پره از پوشک و پمپرز هر وقت لازم شد برو بخر حتی سوپر مارکتها 

همون چند تا سایز یک بگیر برای چند هفته اول 

همسرم  پسرام    بهانه ای برای نفس کشیدنم  
2728
دو چند بسته ؟ الان همسرم زنگ زده میخواد بخره... سایز دو تا چند ماه میتونه استفاده کنه؟

به نظرت بچه چقدر اضافه میکنه ماه اول تازشم شما هر روز باید بخرید بزار سر موقعش بخر الان از هرکدوم یکی بگیر

عزیزم سایز یک حداقل ۲۰۰ تا لازم داری‌. بسته ها ۲۲ تایی هستن حالا حساب کن چون هر دوساعت بچه رو باید تعویض کنی

سایز دو کمتر .‌یک یا نهایتا دو بسته پمپرز بخر

سایز ۳ و ۴ خیلی استفاده میشه و سایز یک. 

موفق باشی.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها دلار بالا رفته قیمت این پوشک ها هم گرونتر شده؟ آخه گفتم دو هم بخرم زودتر😊

2740
عزیزم سایز یک حداقل ۲۰۰ تا لازم داری‌. بسته ها ۲۲ تایی هستن حالا حساب کن چون هر دوساعت بچه رو باید ت ...

سایز ۳ واسه چند ماهگیش میشه حدودا؟

تا ۴۰ روز حداقل سایز یک

تا ۷۰ روزگی سایز دو

بعدش سایز سه و از ۵ ماهگی سایز ۴. 

پسر من ۳۲۰۰ بود وزنگیریش هم تا ماه چهارم عالی بود اصلا ریزه نبود 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم سایز یک حداقل ۲۰۰ تا لازم داری‌. بسته ها ۲۲ تایی هستن حالا حساب کن چون هر دوساعت بچه رو باید ت ...

پمپرز چیه؟چ مدلیه؟مث مولفیکسو اینا نی؟فیمتش ارزونتره؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
به نظرت بچه چقدر اضافه میکنه ماه اول تازشم شما هر روز باید بخرید بزار سر موقعش بخر الان از هرکدوم یک ...

باشه عزیزم