2737
2734
عنوان

بیاید عکس سالنگ هامو بزارم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2511 بازدید | 48 پست
عکس از چی؟  تزیینی هستش

از همینا که گفتی   

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم عکسو برداشتی؟منم نمیدونم سالنگ چیه,تونتم سرچ کردم عکس تونل اومد!!!! لطفاً دوباره عکسشو بذاراطل ...

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
چه خوب گرفتی کدوم شهری

ی جفت شمعدونم گرفتم قیمتش عاااااالی تو تاپیک قبلیم هس 

من رستا ۱۵ سال دارم !!!!😯 تو رو خدا دیگه سنمو نپرسین انقد😐 در ضمن تیکر بارداری نیس تیکر عروسیمه☺️
2738
مرسی خانم خوش سلیقه که دوباره گذاشتی مبارکت باشه خیلی قشنگن

😘😘😘😘ممنون گلم 

تهران  آره خوب داد بهم از شوش گرفتم

اها شوش قیمتاش مناسبتره مبارکت باشه خانمی  

من همیشه درد دلم را زیر چهره خندانم پنهان میکنم تا همه فکر کنند نه درد دارم نه دل...  
آها تو شوش خیلی زیاد شده 

هنوز به اینجاها نرسیده   

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
ب کجا؟ شما کدوم شهرین

قم (ع)