2737
2734
عنوان

دندانهای افتضای کودکم

341 بازدید | 2 پست
من دخترم را بردم اونجا. اونجا بهترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان در سمت شرق تهران دکترش خیلی خوبه و قیمتهاش منصفانه هست خیلی راضی بودم . برادرزاده هام همه اونجا رفتند و خیلی راضی بودند
mahnazپست ها : 190عضویت:1393/1/81393/3/5 - 12:54 عصرمرکز لبخند کودک من - پیشنهاد من است چون من دخترم4 سالشه و خیلی ناسازگار . 10 جا بردم هیچ جا ننشست و معزل شده بود تا یکی از مامانا آدرس این کلینیک تخصصی راداد بردمش اونجا دخترم با دیدن تاب وسرسره واتاق بازی ترس از دندانپزشکی را فراموش کرد با مزه اینکه خانم دکتر لیلا کرایه چیان با آواز وشعر وحوصله دخترم را نشوند وتمام دندو ناشو درست کرد بعد ازون خواهرزاده هام وبرادر زاده هام رفتند همه اونها خیلی راضی بودم . مهمتر اینکه قیمتاش هم نسبت به آماری که از بیرون داشتم منصفانه بودروزهای پنج شنبه فقط بیهوشی رو بچه های استثنایی وخیلی ناسازگار انجام می دهبا تجربه ای که دارم بهتر قبلش وقت بگیرید تا معطل نشی .شماره اش77135269 هست نزدیک مترو سرسبز. می تونید تو گوگل اسم مرکز را سرچ کنید تا پیداش کنید.(0)  این نوشته شما مهناز جون تو این تاریخه زشته به خدا حالم از دکتر لیلا کرایه چیان بهم خورد
ترنم باران بهاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘