2733
2734
عنوان

تیروئید(خیلی نگرانم)

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تیروئید ارثیه

مرسي 💖💖٩٠ درصد مطمئن شدم تيروئيد دارم 🙂🙂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
قوربونت عزیزم،حتمااااااا قرصاتو بخور

باشه گلم

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
وای ناراحتم برات 

😟

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
دوستان tsh 0.33پركاره؟ استارترجون معذرت وسط تاپيكت سوالمو ميپرسم

خواهش میکنم عزیزم

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  
حتما بايد قبلش درمان شه؟اگ حامله شيم و بفهميم كم كاري داريم چيز

من پیش دکتر  غدد که می رفتم گفت تازمانی که تیروییدت درمان نشده باردارنشو.البته بستگی به عددش هم داره که زیاد باشه یانه ،بعضی ها تو خود زمان بارداری کم کاری تیرویید می گیرند که قرص مصرف می کنند بعضی ها هم که خیلی شدیده تو مدت زمان 3ماهه بامصرف قرص ،تیروییدشون نرمال میشه ولی قرص لووتیروکسین راباید تاآخر عمرهرروز خورد

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇
2706