2733
2734

سلام منم اطراف اصفهانم اما میخوام اصفهان برم دکتر و زایمان کنم چند هفته ای؟

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

من خودم سه سال پیش بیمارستان امیرالمومنین و دکتر زهرا جعفری پور هزینم 1.5 طبیعی 

دکتر مهربون وقت میزاره و خیلی خوب  مطبش شلوغه ولی وقت میزاره به سوالات ج میده در کل راضی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خالم پیش خانم دکتر جعفری میرفت خیلی تعریفشو کرد زایمان اولش سپاهان بود دومی صدوقی...هردوهم راضی بود

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...
2731
مال کجایی

کی من؟

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
2740

بچه ها به نظرتون دکتر مستاجران بهتره یا دکتر یگانه؟

بچاها من میخوام دوباره باردار شم میخوام برم یه جا که زایمان در اب داشته باشه میگن خیلی خوبه

ندا مقتدری زایمان در آب به همراه همسر انجام میده. خیلی دکتر باسواد و خبره ایه من برادر زادم پیش ایشون بدنیا اومده شاهد عینی هستم که چه دکتر نازنین و پیگیریه

بچاها من میخوام دوباره باردار شم میخوام برم یه جا که زایمان در اب داشته باشه میگن خیلی خوبه

من دخترمو با زایمان طبیعی بدنیا آوردم. چون خیلی از درد زایمان می ترسیدم بهم گفتن برم پیش ندا مقتدری انقدر خانم خوبیه که با حرفاش استرسمو کامل کم کرد و واسه زایمان آمادم کرد. زایمانم تو آب بود شوهرمم پیشم بود خیلیییی خاطره ی خوبی بود همه چیز عالی پیش رفت

2706