2733
2739
عنوان

😢جفت بچه م خیلی پایینِ😢کمک...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 89 پست
خواهش میکنم. وقتی پیش مادرت هستی انجام بده. خیلی زیاد این کار رو انجام نده. من یه بار برای پسرم ...

الهی دورت بگردم ممنون قربونت برم عزیزم خدا نگهش داره😍😍😍

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیززززم قربونش برررم گوگولی مَگولی خدا حفظش کنه ممنون عزیز ولم😘

فداتشم ک مهربونم❤💋

خدایا شکرت که پسرم صحیح و سالم دنیا اومد😘😘🙏🙏 ☆♡☆یک رنگ باش فرش از صدرنگ بودنش زیر پا افتاده است♡☆♡
2731
فدای چشات بشم بمن 3 هفته پیش گفت 30 آبان.امروز گفت 29😬 بچم سردرگم شد 

اخی عزیزم خدا چشماتو نگه داره ......ان شالله صحیحو سالم نی نیت ب دنیا بیاد

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
قربونت برم قهرماااان 😘😍💪. همیشه سلامت باشی😘

فدات عزیز دلم❤️❤️😍😘😘 ان شاا.... به سلامتی نی نی خودت به دنیا بیاد ❤️❤️

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀
2738
عزیزم شما جفتت پایین بود بالا رفته؟

سلام عزیزم.بمن گفتن تا قبل 20 هفته امید داشتیم بره بالا ولی الان دیگه نمیره😞الان 31 هفته و 4 روزمه.حالا باز 32 هفته سونو دارم ببینم چی میشه

سلام عزیزم.بمن گفتن تا قبل 20 هفته امید داشتیم بره بالا ولی الان دیگه نمیره😞الان 31 هفته و 4 روزمه. ...

ان شاءالله ک بالا رفته عزیزم ب امیدخدا ب سلامتی زایمان کنی

تو این مدت استراحت مطلق بودین؟درد کمر و دل هم داشتین؟

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
ان شاءالله ک بالا رفته عزیزم ب امیدخدا ب سلامتی زایمان کنی تو این مدت استراحت مطلق بودین؟درد کمر و ...

قربونت برم عزیزم ممنون خانمی😘بله استراحت مطلق بودم کلا زیاد ک راه میرفتم انگار بچه میخاست از پایین بیوفته.دیگه ادامه ندادم.دل درد بله گاهییییی کمر درد ولی دارم الانم.شمام حامله ای؟جفتتون پایین نیست ک انشالا❤😘🌸

قربونت برم عزیزم ممنون خانمی😘بله استراحت مطلق بودم کلا زیاد ک راه میرفتم انگار بچه میخاست از پایین ...

آخی عزیزدلم ان شاءالله ب سلامتی نی نی نازتو بغل کنی

بله گلم باردارم هفته 12 گفتن سرراهی

الانم استراحت مطلقم توکل ب خدا ک بالا بره

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
2706