2733
2734
عنوان

کم کاری تیرویید نوزاد😭

502 بازدید | 27 پست

سلام

دخترمو توی روز ۷ پس از تولد بردیم آزمایش،که tsh۱۸.۹ بود

یک ماه بعد بردیم ۰.۱۶ شد که قبلش روزی ۱/۴ قرص خورده بود. الان یک روز در میان میخوره.

ممکنه اصلا دارو‌نخواد و اشتباه باشه؟؟

این دفعه که بردم ازش آزمایش بگیرن سه جای دستشو سوراخ کردن آخر نتونستن ...گفت شاید بخاطر سرماخوردگی شه.

دوباره یه روز دیگه باید ببرمش😭

انقد سوزنو توی دستش تاب داد که من ترسیدم اعصاب دستش آسیب ببینه

در تربیت فرزندان ، زیر کارهای درست شان خط بکشیم

من بچمو ی هفته بخاطر سرما خوردگی بسترئ کردم. سه چهار بار ک چ عرض کنم روز مرخص شدنش بیستا سوراخ کرده بود

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر منم کم کاری داره حتما بهش داروشو بده خیلی خیلی مهمه و روی هوش بچه تاثیر داره

عزیزم میتونم بپرسم تی اس اچ غربالگری پاشنه پا عددش چند بود؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عزیزم میتونم بپرسم تی اس اچ غربالگری پاشنه پا عددش چند بود؟

۵

روی مرز بود

وریدی اول ۷.۵ دارو نداد. آز تکرار شد. یک ماه بعد ۱۳.۵. این دفعه دارو داد. روزی یک چهارم. شد ۵.۳۵. الان گفته جمعه ها نصف بده که بیاد زیر ۵.

من خیلی وسواس دارم رو سلامت بچم. با چند تا دکتر صحبت کردم.

دختر منم داره

از روز سوم تولدش داره داره ميخوره

الانم ٥ سالشه 

خداروشكر خيلي حالش خوبه

باهوشترين بچه مهدشونه😍😍

هر شش ماه هم ميبريم تا ازش آزمايش بگيرن

حتما قرصش رو سر وقت بده

با يكم اب قاطي كن بريز دهنش بلافاصله هم شير نده بهش

با معده خالي هم دارو رو بده بهش

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
۵ روی مرز بود وریدی اول ۷.۵ دارو نداد. آز تکرار شد. یک ماه بعد ۱۳.۵. این دفعه دارو داد. روزی یک چه ...

عزیزم پاشنه پا رو دیگه تکرار نکردین مگه که فوری وریدی گرفتین؟

دختر منم داره از روز سوم تولدش داره داره ميخوره الانم ٥ سالشه  خداروشكر خيلي حالش خوبه باهو ...

عزیزم شما هم میگی تی اس اچ غربالگری پاشنه پا عددش چند بود؟

خداروشکر که سالم و باهوشه 😍😍

۵ روی مرز بود وریدی اول ۷.۵ دارو نداد. آز تکرار شد. یک ماه بعد ۱۳.۵. این دفعه دارو داد. روزی یک چه ...

الان چندوقتشه

خداروشکر مشکلی که نداره؟