2737
2734
عنوان

باردارا و خانومای باتجربه توروخدااااا بیاین... 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 39 پست
عزیز دلم تو فکر نباشیا....یکی از کاربرا هم گفت ظاهرا عفونت واسه نینیای دخمل طبیعیه خواهرمم داشت هم ع ...

اره حتما پیگیر باش.  نگران معاینه نباش. چون تو بارداری معاینه نمیکنن . با گفته های خودت بهت دارو میده. 

چون من از ترس معاینه پشت گوش مینداختم ولی وقتی دیدم چاره ای نیس ترسمو کنار گزاشتم و  رفتم رکتر. حالا که میبینم اصلا معاینه ای درکار نیس. مگر هفته های آخر بارداری باشی. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
گلم خواهش میکنم دعا کن خدا بهم نی نی سالم و صالح بهم بده

ان شاالله بحق صاحب الزمان و مادرش حضرت فاطمه زهرا س خدا به زودی بهت بچه سالم و صالح بده و دامنت سبز بشه. 😙😍 آمیییین ♡

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حتما پیگیر باش.  نگران معاینه نباش. چون تو بارداری معاینه نمیکنن . با گفته های خودت بهت دار ...

اره حالا فردا که رفتم به امید خدا میپرسم ازش ببینم چی میشه.دعا میکنم تو هم زود زود رفع شه عفونتت که دیگه خیالت راحت راحت بشه عزیزم.تو هم واسه من دعا کن مهربون

لطف حق شامل شده بر حال ما...
2731
اره حالا فردا که رفتم به امید خدا میپرسم ازش ببینم چی میشه.دعا میکنم تو هم زود زود رفع شه عفونتت که ...

مرسی عزیزم. 

حتما 😙😙😙😙

انشاءالله....برات صلوات فرستادم هرموقع که دلت خواست خدا بهت بده....هرچی که دوست داری و خیر و صلاحته

ممممممممممممممنون خواهر مهربونم ممنون چهار ساله اقدامم با دو بار ای وی اف ناموفق، ممنون که برام صلوات فرستادی مهربون

2738
ممممممممممممممنون خواهر مهربونم ممنون چهار ساله اقدامم با دو بار ای وی اف ناموفق، ممنون که برام صلوا ...

عزیزم دوبار که چیزی نیست....از لحاظ روحی خیلی باید اماده باشه ادم تا جواب بگیره من شنیدم ای وی اف خیلی بستگی به این داره که امیدوار باشی و استرس و نگرانی نداشته باشی.بیخیال باش بسپر به خدا مطمین باش بهترین هارو براتون رقم میزنه.همیشه به خودت یاداوری کن که من هممممه چیو سپردم به خدا هرچی که پیش بیاد خواست خودش بوده و به صلاحم من همیشه اینو به خودم میگم البته با توکل به خودش اقداماتتون رو هم انجام بدین.هرچی خیره پیشه

لطف حق شامل شده بر حال ما...