2733
2739
عنوان

عفونت توی بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 44 پست
نه نمیدونم هنوز نرفتم پیش متخصص

خب اینا الان مشخص نمیشه بعد سه ماه مشخص میشه شاید دهانه رحمت کوتاه باشه شاید جفت پایین باشه اون موقع نزدیکی ک هیچ استراحت مطلق هم میده پس باید وضعیتو بدونی بعد از دوران اجازه بگیری من الان ۵ ماه هستم با اینکه همه چی مرتبه و مشکل ندارم دکترم گفت نزدیکی باید سطحی و خیلی هم کم باشه

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
چرا خودمم نمیدونستم که تا ۳ ماهه اول نزدیکی خطرناکه از این به بعد هواسمو بیشتر جمع میکنم مرسی از راه ...

تو این مدت دکتر نرفتی ،بهت نکفته که نزدیکی داشته باشی یانه؟

منکه خودم وقتی باردار شدم از همون اول دکتر بعم گفت نزدیکی نداشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این مدت دکتر نرفتی ،بهت نکفته که نزدیکی داشته باشی یانه؟ منکه خودم وقتی باردار شدم از همون اول د ...

هنوز نرفتم چون دسترسی ندارم به متخصص هفته دیگه میرم

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
2731
۲۶ هستم هنوز.التماس دعا .

انشاالله بی دردسر تموم شه مواظب خودت باش محتاجیم به دعا

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
حتما برو،پس با ازمایش فهمیدی باردار هستی یا رفتی سونو؟

هیچ کدوم با بیبی چک فهمیدم باردارم

2738
ماشاأالله چه دل گنده ای...😄ان شاءالله که بسلامتی باش خانم

😂😂😂😂😂چیکار کنم میگم که دسترسی ندارم به دکتر تا هفته دیگه اخه شوهرم نظامیه هفته دیگه بهش مرخصی میدن 

همگی شب خوبی داشته باشید من رفتم بخوابم خوب بخوابید و خوابای خوشگل ببینید شب همگی خوش فعلا😴😴😴😪😪😪😪

من ماه اول عفونت ادراري داشتم دكترم آنتي بيوتيك داد خوب شدم بعدش دوبار عفونت واژن گرفتم كه قرصاي داخل واژن استفاده ميكنم برو پيش پزشكت واست آزمايش مينويسه و دارو مناسبو ميده به حرف هيچ خاله خانباجيم گوش نده دارو تجويز ميكنن 🙄🙄🙄🙄

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼
یعنی تا الان نزدیکی نداشتی؟ چه جوری شوهرت میتونه من که یه هفته پریود میشدم انقدر نق میزد تا وقتی که ...

اتفاقا شوهرم خیلی همراهی میکنه آدم گرمی هم هست ولی الان خودش دلش نمیخواد عفونت بگیرم. البته با روشای دیگه ارضاش میکنم 

اتفاقا شوهرم خیلی همراهی میکنه آدم گرمی هم هست ولی الان خودش دلش نمیخواد عفونت بگیرم. البته با روشای ...

مثلا چه روشی من که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

2706