2737
2739
عنوان

چقدر بده که..

174 بازدید | 19 پست

وقتی تجربه داری که یه مرد همش قربون صدقه بره زبون دار باشه عاااشق باشه بعد گیر مردی بیفتی که شاید دوستت داره ولی هیچی از احساساتش بیان نمیکنه شاید بخاد ولی نمیگه چقدر بده منتظر باشی شوهرت با همون حرفای که دوست داری صدات کنه و اما بدونی درکار نیست آخه روزی چند بار خورد میشی زخمی میشی چقدر تشنه محبت هستین و علاجی جز سوختن و ساختن ندارین؟ به منم بگین شاید صبرم با درد یکی شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واي خدايا منم دقيقا بخاطر همين ناراحتي اومدم ني ني سايت شايد يه كم آروم شم! باورم نميشه

دقيقا منم همين مشكلو دارم 

شوهرم خيلي سرده در صورتيكه توقع من چيز ديگه اي بود واقعا فكر نميكردم مرد اينجوري هم باشه انگار تا حالا ده تا زن داشته من واسش طبيعي ام

خدايا كمك كن همه خانمايي كه منتظرن زودي مامان شن

عزیزم بعضی مردا توخانواده ایی بزرگ شدن که بهم محبت نمیکنند اینجور بااومدن توخودت محبت کردن رو یادش بده بوسش کن بدرقش برو بهش بگو من خوش هیکلم من نازم از خودت تعریف کن یادبده وقتی از خونه میره بیرون حتمی بوست کنه همش بغلش کن عادت کنه که یروز زنش سکوت کنه راه عاشقی رو بلد باشه عشق نثارت کنه

2740
عزیزم ادما فرق دارن باهم فکر نکن اون زبون بازه100%خوشبختت میکرد اینم بگن از ادم زبون باز بترس بهمون ...

حرفت درسته من الان شوهرمو خیلی دوس دارم ولی کلا یه خانواده این که محبت بلد نیستن

عزیزم بعضی مردا توخانواده ایی بزرگ شدن که بهم محبت نمیکنند اینجور بااومدن توخودت محبت کردن رو یادش ب ...

بخدا تمام این کارا رو میکنم من اصلا خیلی عاطفی من حتی یه روز بدون چایی نزاشتم بره من بد قش میکنم من بغل بهش میدم من همش از قیافش تعریف میکنم من نو جیبش براش که ذوق کنه آجیل میذارم من پیام عاشقانه بهش خیلی میدم جلو مردم اسمشو بدون لفظ آقا تلفظ نمیکنم اما متاسفانه اون اینجوری نیست

حرفت درسته من الان شوهرمو خیلی دوس دارم ولی کلا یه خانواده این که محبت بلد نیستن

عزیزم شما یواش یواش بهش یاد بده با ارامش و محبت بهش بگو شما اگه همش بگی بهش یه تو فضا خونتون همش قوربونت برم و اینا باشه همسرتم ناخداگاه از این کلمات استفاده میکنه ایشالا ک همیشه زندگیتون پر از عشق باشه❤🌹

راست ميگه بعضي مردا اينقد سردن آدمو از همه چي ميندازن ولي واسه به دست آوردن خيلي چيزا بايد بهاشو بپردازي بايد از خودت مايه بذاري

خدايا كمك كن همه خانمايي كه منتظرن زودي مامان شن