2733
2734
عنوان

عکس العمل بچه یازده ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 40 پست
در چ حد بی توجه به بقیه چیزا ها بود؟

نه زیاد بی توجه نبود..مثلا یه عروسک جیق  جیقی  خرسی داشت خیلی دوسش داشت..‌همش میزاشتش دستم صداشو در بیارم براش..یه جغجغه نارنجی هم هنوز دوسش داره اونم خودش دستش تکون میداد...نگا تلوزیون هم میکرد...الانم عاشق کودک شو

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
تو فامیلتون بچه اینجوری تا حالا داشتین؟

پسر برادرمن که طفلک تازه مادرش را از دست داده، خونه مادربزرگش فقط تلویزیون می دید. یک ماهی هست خونه ماست و از سرمن حدود چهار ماه کوچکتره. تو خونه با هم بازی می کنند. فقط موقع خواب تلویزیون نگاه می کنند: مشکلشون اینه که شب خیلی دیر می خوابند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر برادرمن که طفلک تازه مادرش را از دست داده، خونه مادربزرگش فقط تلویزیون می دید. یک ماهی هست خونه ...

چ سخته بی مادر....تسلیت عزیز

خدایا به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق دخترم کردی  
پسر برادرمن که طفلک تازه مادرش را از دست داده، خونه مادربزرگش فقط تلویزیون می دید. یک ماهی هست خونه ...

بمیرم واسش چرا مادرش رو از دست داد

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
2731
2740

تلویزیون واس تمرکز بچه ها اصلا خوب نیس چون تصاویر زود به زود عوض میشن بچه ها هم قدرت تطبیق و تمرکز ندارن نزار ببینه زیادم نگران حرف زدنش نباش پسرمنم همسن پسرشمابود حرف نمیزد کم کم خوب میشه بچه ها باهم فرق دارن یکی زود به حرف میاد یکی دیر،یکی ازفامیلامون پسرش یک ونیم ساله بود ک شروع به راه رفتن کرد سعی کن خودت باهاش زیادبازی کنی ببرش پارک 

سرطان خیلی بدخیم سینه داشت. تمام مدت بعد از زایمان درگیر این بیماری لعنتی بود: تقریبا از بچش لذتی نب ...

الهی چقد گناه...روحش شاد

خدایا به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق دخترم کردی