2733
2739
عنوان

بهترین مارک لباسشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 192903 بازدید | 38 پست
والا من شنیدم از ایرانی ها پاکشوما و از خارجی ها ال جی خوبه

دوقلو دوازده کیلویی ناسیونال گرفتم . چندبازی شستم باهاش خیلی تمیز میشوره فقط خشک کنش چروک میکنه لباسو. خودم دوست داشتم پاکشوما بگیرم

💙 شست باران همه ی کوچه خیابان ها را... پس چرا مانده غمت بر دل بارانی من؟؟؟ 💙 💓
بچه ها توی سالهای مختلف نظراتتون رو نوشتید.خیلی باحال بود.اما خوش بحالتون .الان من بخوام ماشین لباسش ...

سلام عزیزم. شما که چند ماه پیش خرید کردین چه مارکی خریدین؟ و آیا راضی بودین؟ 

والا بهم گفتن الجی خدمات نداره و ممکنه تحریم بشه و جمع بشه. ولی یکی گفت پاکشوما از اسنوا بهتره و یکی گفت الگانس از پاکشوما هم بهتره. نمیدونم چی بخرم😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 4 ساله پیش بوش ترکیه خریدم. ولی 2 ماه پیش خراب شد و دویست هزار تومان خرجش کردم. از دیروز دوباره خ ...

هفت تا از بهترین برندهای لوازم خانگی و به خصوص ماشین لباس شویی:
LG
الجی یک برند معروف در زمینه لوازم خانگی هست که همیشه از لحاظ کیفیت و زیبایی محصولات، جزو برترین ها بوده و هست.
سامسونگ
برند سامسونگ یک برند نسبتا کامل لوازم خانه و آشپزخونه هست.
آردو
آردو یک برند کاملا ایتالیایی می باشد که توسط مهندسان ایرانی،و در ایران مونتاژ می شود.
برند آردو مانند سایر برندهای اروپایی، تمرکز ویژه ای برروی مصرف بهینه انرژی دارد و تمامی ماشین لباس شویی های آردو دارای رده انرژی A+++ می‌باشند.
این برند،دارای تنوع محصولاتی گسترده ای است که با قیمت های مناسب و خدمات پس از فروش خود مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است.
بوش
بوش،در کنار کیفیت محصولات،بهترین تضمین ها و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارایه می دهد.
محصولات بوش هم به صورت بزرگ و هم کوچک ارایه می شود تا در چیدمان های مختلف منزل سازگاری داشته باشد.
پاکشوما
پاکشوما بزرگترین  تولید کننده داخلی با تنوع زیاد می باشد و با شرکت های بزرگ و معتبر جهانی همکاری دارد و در تولید  محصولاتش تکنولوژِی و افراد مجرب را به کار می گیرد.
اسنوا
شرکت اسنوا، قطعات لازم برای تولید برخی از محصولات خود را از کشورهای دیگر مخصوصا چین وارد می کند و در کارخانه های ایران مونتاژ می کند. که البته این کار با کیفیت بسیار بالا و طبق استاندارد های جهانی صورت می گیرد.
دوو
دوو،برای تولید محصولات خود از بهترین سخت افزار و نرم افزار استفاده می  کند و محصولاتش بهترین کیفیت را داراست.
شرکت دوو در کره جنوبی دارای سایت های پیشرفته زیادی در سطح جهان است که بیانگر قدرت زیاد رقلبتی دوو در سطح جهان می باشد.

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین ماشین لباس‌شویی ها رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کن 

رو نوشته روبرو کلیک کنید میاره براتون:  بهترین مارک و بهترین ماشین های لباسشویی

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟
2731
بچه ها توی سالهای مختلف نظراتتون رو نوشتید.خیلی باحال بود.اما خوش بحالتون .الان من بخوام ماشین لباسش ...

من میخوام امسال لباسشوییمو عوض کنم کمتر از 13 تومن مارک به درد بخور پیدا نمیکنم😁😁😁

دوست عزیز دقیقا همینطورم شد😔 منم چند روزه لباسشوییم سوخته توی این اوضاع گرونی😭😭

منم میخوام بخرم و نمیدونم چی بگیرم که هم قیمتش مناسب باشه هم خوب کار کنه    

دوست عزیز لباسشویی چی خریدی بالاخره؟؟ یکی از دوستان تو این شرایط گرونی مدیا درب از جلو خریده اما خیلی راضیه 

2738

سلام عزیزم برای خرید بهترین لباسشویی خارجی من سایت راهنمای خرید بهترین ها بیک نیک رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://biknik.ir/the-bartarin-brand-washing-machine/