2733
2739

سلام من ارشد روانشناسی دارم و میخام آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم برای آموزگار ابتدایی ولی توی دفترچه ی سری شرایط سخت داشت مثلا اینکه باید در صورت قبولی دوره یکساله مهارت آموزی بدون حقوق و مزایا بگذرونیم یا اینکه بعد از قبولی در آزمون جامع باید تعهد محضری بدیم ک ده سال کار کنیم و درصورت انصراف باید خسارت بدیم یکی این دوتا شرط رو برای من بیشتر توضیح بده چون من ده سال نمیتونم آموزگار ابتدایی باشم میخام ببینم اگه اینطوره اصلا آزمون ندم؟

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده

صدخان رستمه تازه اگه خان اول که نورچشمیا و فرزندان جایگزین فرهنگیان هستن عبور کنی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبولی سال 95هستم.دوره از یک سال کمتره ولی حقوق نداره. ده سال تعهد محضری میدی که تو محل قبولی خدمت کنی. میتونی تغییر سمت بدی به مشاور اونم بعد از سه سال. که خیلی مشکله. چون معلم ابتدایی ندارن

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
2728

خب همینطوره دیگه خانومی اونا الان سرمایه گذاری میکنن برات و حداقل انتظار دارن تا ده سال تقاضای انتقالی به مقطع بالاتر نداشته باشی پول مجانی که ندارن باز دوباره استخدامی راه بندازن و آموزش بدن تا معلم ابتدایی تربیت کنن

دوره ما اگه میخواستی انصراف بدی باید 15ملیون خسارت میدادی

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
2738

میدونم اینقدر سخته میخام ببینم اگه دری ب تخته خورد و آزمون جامع رو قبول شدیم قضیه این ده سال تعهد چیه اینو میخام بدونم ک الکی وقت و هزینه صرف خوندن نکنم این اولین ماه رمضونیه ک فارغ از درس و امتحانم حوصله ندارم خودمو درگیر کنم دوباره

من قبولی سال 95هستم.دوره از یک سال کمتره ولی حقوق نداره. ده سال تعهد محضری میدی که تو محل قبولی خدمت ...

میشه عزیزم بگی چطوری باید خوند ؟

چه منابعی؟

من رشته علوم تجربی میخوام شرکت کنم

من قبولی سال 95هستم.دوره از یک سال کمتره ولی حقوق نداره. ده سال تعهد محضری میدی که تو محل قبولی خدمت ...

یعنی من اگه خواستم طی این ده سال از آموزگار ابتدایی ب مشاور مدرسه یا دبیر روانشناسی تغییر سمت بدم میتونم؟

2706