2733
2734

سلام.خانما پسرم چهارماهشه یه خورده سرش نامتقارن شده چون همش به پهلوی راست میخابه هرکار میکنم بازم تو خواب برمیگرده به راست.تازه یه خوردم کله رشتی شده خیلی میترسم براش.چکار کنم به نظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش بزرگ تر که میشن خوب میشن، دختر منم پشت سرش صاف شده بود خیلی نگران بودم اما الان که نوزده ...

اخه میگن بچه ها موهاشون ک در میاد فرم سرشون خوب میشه ولی من فکر میکنم فرم سر زیر موها محو میشه.اگه کچل کنن دوباره همونطوره.نظر شما چیه

من الان دارم استفاده میکنم از این بالش شیردهی ها اول پس کلش تا بدنیا اومد مثل خربزه بود و اوایل میترسیدم به پشت بزارمش بخوابه هی کلشو سمت خودم میکردم و شیرم کم بود با یه سینم که داشت شیرمیدادم بعدش همه میگفتن چرا کلش یه ورش صافه یه ور دیگش صاف نیس با پشت سرش منم دیگه بالشتو گذاشتم الان پشتش قشنگ صاف شده چهارماهشع و تو نت خوندم تا 18ماهگی فرم میگیره هرجور بزاریش نترس عیب نداره

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره🤗از خوشگلی تا نداره😌شاه میاد با لشکرش👼پرنسس ها دوروبرش👸👰👸واسه دخمل کوچیکترش👰یا بدم🤔آیا ندم💃
2738
اخه میگن بچه ها موهاشون ک در میاد فرم سرشون خوب میشه ولی من فکر میکنم فرم سر زیر موها محو میشه.اگه ک ...

نه گلم من دخترم بدنیا هم اومده بود سرش کلی مو داشت، ولی سرش تخت شد از وقتی که غلت زدنو یاد گرفت و به شکم خوابید و به پشت خودش نخوابید کم کم سرش درست شد، دکترشم گفت ژنتیکیه فرم سر پدر و مادر اخرش میگیره

من پسرم پشت سرش صاف شده بود براش گرقته بودم سرش خوب شد خوش حالت شد جون سرشون‌نرمه به راحتی فرم میگی ...

سهیلا جان شما چندماهش بود پسرت استفاده کردی؟من پسرم یکماهو نیمه بنظرت دیر نشده؟؟

دوماهش بود سرش صاف شده بود از دوماه تا ۶ماه استفاده کردم سرش خیلی خوشفرم شد

نحوه استفاده اش چجوره؟ لازمه به سمت خاصی بخوابونیم؟

پسر من هر طرفی میذارم برمیگرده به پشت میخوابه الان سرش خربزه ای شده

نه مثل بالاش معمولی فقط قسمت زیر سر یه ذره گود میشه که سر بچه فیکس بشه تکون نخوره 

سلام من الان این تاپیک رامیخونم

بالشت راازکجابخریم

شماچه قیمت خریدی بالشت سرنوزادرا

2706