2733
2734
عنوان

داداش من مث سیامک تو فیلم ملی

233 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها! کیا فیلم ملی و راهای نرفته اش دیدن? اگه دیدین پس سیامک خوب میشناسید 😭 یعنی داداش من عین اخلاق همین پسرو داره .یعنی وقتی فیلمو میدیدم انگار داشتم داداش خودمو میدیدم مخصوصا اونجایی که دستشو میکشه میبره تو اتاق میزنه تو گوشش میگه خفه شو نشنوم صداتو دقیقا منم همینجور دعوا میکنه ای خدااا کاش اخلاقش درست میشد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلمو ندیدم‌

ولی از روی توصیفات تون

بهتره حتما برن پیش روان شناس 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

نزار زن بگیره ثواب میکنی‌.البته پسرای دل سیاه یه زنهایی گیرشون میاد اوووووف.ولی فقط برا خاهراشون از اینکارها میکنن برای زنهاشون جرئت نمیکنن😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘)